PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725199}
8,0 25 333
oceny
8,0 10 1 25333
8,6 20
ocen krytyków
Twin Peaks
powrót do forum serialu Twin Peaks

Ogólnie jestem zachwycony, ale moim zdaniem w ostatnim odcinku można by było parę rzeczy zmienić na lepsze. A mianowicie:

1. Czas podróży Coopera i Carrie z Odessy do Twin Peaks powinien trwać tyle, ile naprawdę trwałaby podróż z Odessy do Twin Peaks. Przez kilka godzin byśmy oglądali twarze bohaterów z przebitkami na drogę i dzięki temu byłoby to bardziej wiarygodne i niesamowite.

2. W scenie, w której Cooper kocha się z Diane, dobrze by było, gdyby w pewnym momencie jej głowa się "otworzyła" i wyleciała z niej złota kulka.

3. Na końcu odcinka powinien, zgodnie z przyjętą w tym sezonie tradycją, wystąpić na scenie jakiś artysta. Poprzednio mieliśmy ckliwą piosenkę wykonywaną przez Julee Cruise, więc tu mogłyby pojawić się jakieś mocniejsze tony. Marilyn Manson byłby jak znalazł, tym bardziej, że ponoć niedawno miał jakiś kryzys, więc David mógłby i do niego wyciągnąć pomocną dłoń i dać mu parę minut.

A wy jak myślicie, co mogłoby być jeszcze lepiej zrobione?

ocenił(a) serial na 10
Zloty_Deszcz

To jesteś zachwycony czy nie, skoro oceniasz 3/10?

Matekes15

Czy przeczytałeś posta i rozumiesz co to sarkazm?

ocenił(a) serial na 10
Fass_

Do drugiego punktu przeczytałem i twoja wypowiedź w sumie nie brzmiała jak sarkazm, ale po przeczyaniu trzeciego zwracam honor ;)

Zloty_Deszcz

1. Spokojnie. Pewnie ta podróż pięknie uzupełnia się z inną sceną z innego odcinka, jeśli puści się ją w tym samym czasie :))) Nie od dzisiaj wiadomo, że widzowie nie mają nic lepszego do roboty jak oglądanie dwóch odcinków seriali na raz.

2. O, to to. Też mi tego brakowało. Ewentualnie Diane mogłaby skorzystać z zielonej rękawicy, przecież to taki wspaniały wątek :)

3. Bardziej bym widział Nickleback. David pokazałby, jak odważnym jest artystą, który pomimo obcowania z komercją nigdy się w niej całkowicie nie zatracił. Istne mistrzostwo świata, widać że trzyma formę na starość :)))

Jeżeli o mnie chodzi, wydłużyłbym walke zielonej rekawicy z kulko bobem. Wspaniała, wciskająca w fotel sekwencja i jedne z najlepszych efektów specjalnych jakie widziałem. Ciężko bowiem nie kibicować takiej niesamowitej i szlachetnej postaci, jaką jest brytol z zieloną rękawica. A już linijka "this is me destiny" przejdzie do historii. Ciary za każdym razem kiedy ją słyszę.

Black Lodge/ Waiting Room, pomimo swojej epickosci miało za mało bywalców
Dolożyłbym jeszcze mówiący but lewitujący w powietrzu, mówiąca miskę owsianki i śpiewającą kukurydzę. Mistrz Kina pokazałby wtedy, że nie boi się łamać obowiązujących zasad i jest tak niezależny jak tylko sie da :)))

ocenił(a) serial na 5
Fass_

"Zielona rękawica"hehehe Mr.Sliva w grobie się przewraca...

ocenił(a) serial na 5
Zloty_Deszcz

Prawdziwy (Charles) Man5on winien chycić za gnata i w ostatniej scenie "rozgonić" całe toto warzystwo... BANG BANG Afganistan hehehe PS Miałes prasowąć ,anie oglądać do KOŃCA;) z rozgrzanym do czerwonosci żelazkiem. UWAGA! bo niewiele trzeba...

ocenił(a) serial na 3
amar666

Do szesnastego odcinka oglądałem prasując. Siedemnasty obejrzałem przy okazji robienia obiadu, a seans ostatniego umilałem sobie odkurzaniem mieszkania :)

ocenił(a) serial na 5
Zloty_Deszcz

To i ja się zwierzę (howlll!!!;))). Oglądałem serialseriami hehe po 2-3 odcinki, i to po trzeźwemu - by nic mi nie umknęło. Umknęło widać co niemiara, czytając niektóre posty... A właśnie posty piszę już po spożyciu:))) hehehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones