PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725199}
8,0 25 311
ocen
8,0 10 1 25311
8,6 20
ocen krytyków
Twin Peaks
powrót do forum serialu Twin Peaks

Pojawia się Jumping Man. Na kilka sekund, ale to może być bardzo ważne wystąpienia. Prześledźcie tę scenę.
1) Na początku widzimy jego twarz, a potem przemienia się ona w twarz przypominającą Sarę Palmer. W poprzednim odcinku kiedy Sara otwiera twarz, na początku wystaje z niej coś na kształt kolca (?). Może to po prostu szpiczasty nos Jumping Mana i to on w niej siedzi?
2) W czasie tych kilku sekund pojawia się przyspieszony głos, który mówi coś w stylu "Back away Michael, back away, now it's perfect" czy coś takiego. Niedokładnie słyszę.

Co do tożsamości Judy wiemy jedną, ważną rzecz - Cooper ją poznał. Myślę, że Judy to Naidoo. W filmie FWWM imię Judy wypowiada małpa, a Naido wydaje małpie odgłosy. W odcinku 3 spotkał ją Cooper. Naido teraz pojawiła się, więc będzie ważna w końcówce. Wszystko pasuje poza tym numerem. Bo nie wygląda na kogoś, kto nosi przy sobie komórkę.

ocenił(a) serial na 10
Hofferman2

Eh... najpierw gadające drzewo... teraz gadająca machina czy cokolwiek to było... elektryczność... jakiś Billy i żenujące sceny z Audrey... kobieta bez oczów, koleś z obrązeniami twarzy i kapiącą krwią w więzieniu... what the fu#k........ jestem w stanie się założyć, że 90% wątków pozostanie zupełnie niewyjaśniona...

No i ten dobry Cooper, który nie wypowiedział jeszcze ani jednego logicznego zdania, a wcina ciągle smakołyki lub popija kawę....

Ż-E-N-A-D-A

mst3

Wszystko to i więcej było zarówno w 1,2 sezonie Twin Peaks jak i filmie, nie mówiąc o innych dziełach Lyncha.

ocenił(a) serial na 5
Hofferman2

Było i owszem. Czy więcej? Ja mówię, że mniej! Znacznie i zdecydowanie mniej!!! A już na pewno było to wszystko w odpowiedni sposób dozowane. W pozostałych filmach Lyncha, które widziałem, sprawy mają się podobnie...
Ja nie krytykuję gościa za to, że na starość postanowił postawić wszystko na głowie i ulżyć se tym samym MAX hehehe Wkur*** mnie za to, ze za wszelką cenę postanowił wykorzystać do tego tytuł TWIN PEAKS."W roli głownej..."

ocenił(a) serial na 9
Hofferman2

W pierwotnej wersji chyba Judy miala byc siostra Josie. Naido pasowalaby tutaj jak najbardziej. Zobaczymy co bedzie za tydzien. Licze na wyjasnienie kwestii Diane. Kim tak naprawde jest.

Hofferman2

Podajcie sekunde tego jumping mana.
Ten kolec to broń chyba.

I Cooper mam nadzieje że już będzie normalny, wkładając widelec w kontakt :D

ocenił(a) serial na 10
Cysiek1991

Jumping Man pojawia się tuż po tym jak jeden z Woodsmanów przesuwa jakąs wajhę w Room Above Convenience store.

W sumie ciekawe. Wydawało mi się, że w filmie Jumping Man wyglądał inaczej, ale faktycznie mial tu zmieszaną twarz z twarzą Sary Palmer.

ocenił(a) serial na 9
Cysiek1991

13:20 mniej wiecej

ocenił(a) serial na 10
Qjaf

Przede wszystkim JM wygląda na starszego, znacznie styranego Życiem. Mi ta twarz przypomina Bowiego. A w scenie Bad-Cooper-Jeffries widzimy w odbiciu, za plecami Mr C jakby białą twarz i marynarkę Jumping Mana.

ocenił(a) serial na 10
Gregory_P

Tymczasem Skaczącego gra konsekwentnie ten sam Guy. To Carlton Lee Russell, ten samiuśki co w FWWM.

ocenił(a) serial na 9
Gregory_P

Dzieki za wskazowki! A takie pytanie z innej beczki - kim lub czym jest Mr. Strabwerry? Bo nie wiem czy to sie wyjasnilo.

ocenił(a) serial na 10
Qjaf

To był facet, który został usunięty przez Murphy'ego. Nie wiem, czy nie rękami Doppelgangera ;) I to ten trup stanowił kartę przetargową do wyjścia Mr C z więzienia. Miał haka na Murpy'ego. Tak to rozumiem. Wątpię, by to był aż tak mega ważny wątek. Tam w grę wchodziły jakieś obcięte stopy psa, które znaleziono w bagażniku Hastingsa. W rozmowie z Murphym Mr C wspomina o łapach psa.

ocenił(a) serial na 9
Gregory_P

Myslalem, ze te lapy to jakas metafora:)

Hofferman2

Ale on nie podał mu nr telefonu, tylko współrzedne. Te same które ruth davenport miała na ręce.

ocenił(a) serial na 10
briela

Racja, coś takiego: 4 8° 5 5` 1.

ocenił(a) serial na 10
Hofferman2

O ile masz rację co do Naido, to może to być numer telefonu na posterunek policji w Twin Peaks. Co też nas poprowadzi tak samo jak współrzędne.

https://www.youtube.com/watch?v=Y_N3_inpMik&lc=z221drcp5rzyx1orz04t1aokgkkfx15x0 mlfzs21gizlrk0h00410

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones