PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725199}
8,0 25 333
oceny
8,0 10 1 25333
8,6 20
ocen krytyków
Twin Peaks
powrót do forum serialu Twin Peaks

Nieznośny brak muzyki

ocenił(a) serial na 4

Nie dość, ze postaci to emocjonalnie kłody, a dialogi sprawiają każdemu z ekipy trudność, to jeszcze brak muzyki potęguje beznadzieję i nudę tego gówna.
Nie takiego Twin Peaks chciałem, to puste i smętne dno jest zaprzeczeniem emocjonalnego i klimatycznego oryginału.

ocenił(a) serial na 10
Fassassin

A ja już przyzwyczaiłem się do tego Mroku, który zafundował Lynch. Był czas na dawne Twin Peaks, jest czas na nowe. Mam wrażenie, że ono bardzo powoli się rozpędza i na końcu eksploduje.

ocenił(a) serial na 4
Gregory_P

Ja mam wrażenie, że nigdy nie eksploduje.
Lynch jakby stracił talent, M Dr. to chyba było podpisanie paktu z diabłem, który polegał na tym, że zrobi to arcydzieło, a po nim już nic dobrego

ocenił(a) serial na 8
Fassassin

Ja obstawiam, że od 10 odcinka wrócimy całkiem do Twin peaks

ocenił(a) serial na 4
batesmotel27

To w takim razie wprowadzenie jest niezwykle męczące

ocenił(a) serial na 8
Fassassin

Nie wiem czy Lynch chce nawiązywać do lat 90. Ale Napewno się da jak w Stranger Things.

ocenił(a) serial na 4
batesmotel27

ST nie było nudne i nawiązywało do 80

ocenił(a) serial na 8
Fassassin

A teraz już będzie stranger na azywal do pat 90 od października. Daj Lynchowi szanse. Nawat w połowie nie jesteśmy.

ocenił(a) serial na 4
batesmotel27

jak będzie lepiej, to zawyżę

ocenił(a) serial na 5
Fassassin

Ejże no!!! Masz przecie muzę smętną bo smętną ale "za to" na koniec każdego odc. Brrr... BarRR przyprawia mnie teraz o mdłości mej młodości hehe A Coop to nie jak kłoda, a parodia Arniego z Terminatora... :)))

ocenił(a) serial na 4
amar666

Mi chodzi o soundtrack, który lecialby podczas scen, a nie promowanie kolegów Lyncha ze środowiska artystycznego pod koniec każdego epizodu xD

ocenił(a) serial na 5
Fassassin

Hehehe wiem wiem to był sarkazm ;) też nad tym ubolewam! :( A tak poza tym, to chyba już gdzieś pisałem, bo obawiam się, że ten serial wcale nie "rozkręci się", tylko zapętli się na max, by później wjechać w uliczkę z napisem: DEAD END WAY ot i KUNIEC Ale póki to się nie stanie, jestem dobrej myśli...

ocenił(a) serial na 4
amar666

No ja też mam takie wrażenie własnie xDDDDDDDD

ocenił(a) serial na 8
amar666

Widziałeś odcinek 7? Naprawdę serial zrobił mocny krok w przód.

ocenił(a) serial na 5
batesmotel27

Słyszałem właśnie, zaraz zabieram sie do roboty :)

ocenił(a) serial na 4
batesmotel27

a od 8 w tył

ocenił(a) serial na 3
Fassassin

Co do muzyki całe szczęście jakoś nie mam problemu, poza jednym przypadkiem chyba z pierwszego odcinka. Muddy Magnolias - American Woman i jak doczytałem David Lynch remix to lekki szok, sprawdzam a tam pitch w dół i mamy remix który w scenie jeszcze przez kilka sekund robił swoje ale całości to za cholerę nie mogłem przejść. Lyncha chyba na prawdę zjada jego ego i starość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones