PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725199}
8,0 25 333
oceny
8,0 10 1 25333
8,6 20
ocen krytyków
Twin Peaks
powrót do forum serialu Twin Peaks

Po tych siedmiu odcinkach mam wrażenie że czasami David Linch próbuje nam udowodnić że ciągle jest Davidem Linchem. Wiec w nowej odsłonie serialu jest bardzo dużo surrealizmu a mało klimatu Twin Peaks. Nie chodzi o to żeby nowy sezon był taki sam jak poprzednie. Ale żeby był ten zwariowany klimat który powodował że chciało się ogladać ten serial. Ja ten klimat poczółem tylko dwa razy: w scenie z światłami i w scenie z Andy'm w lesie (w tle po raz pierwszy leciała kultowa muzyka z pierwszych sezonów serialu). Brakuje w tej seri też tak barwnych i wyrazistych postaci jak Audry Horn. Oglądając ten serial czasami mam wrażenie że Linch robi gi na siłę.

ocenił(a) serial na 9
Adam_53

"w tle po raz pierwszy leciała kultowa muzyka z pierwszych sezonów serialu", nie... Po raz pierwszy muzyka z pierwszych sezonów, a dokładniej "Laura Palmer's Theme" leciała w scenie z Bobbym który widzi zdjęcie Laury Palmer.

ocenił(a) serial na 5
Adam_53

Jak to mawiają, ci no... Szkoci: "To se ne wrati". Ja akurat mam tak, że nie mogę doczekać się kolejnego odcinka. Czekanie, co się dalej wydarzy, to prawdziwa katorga ;). Poczekaj, Audrey się w końcu pojawi.

_MG_

Mam nadzieję. Ja oglądam ale właśnie jakoś tak na następny odcinek (w przeciwieństwie do poprzednich sezonów). I tak w ogóle to ten sezon sezon nie jest straszny. Przyznam szczerze że Twin Peaks to był jedyny film którego się bałem. A teaz nudy.

Adam_53

Miało być że nie czekam na następny odcinek

Adam_53

bałeś się bo za łepka oglądałeś a teraz stary koń jesteś i się seriali nie boisz. proste.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones