PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725199}
8,0 25 333
oceny
8,0 10 1 25333
8,6 20
ocen krytyków
Twin Peaks
powrót do forum serialu Twin Peaks

Zwiększyli ilość epizodów z 9 do 18. ;] Daw razy więcej radochy. Oby tylko klimat miasteczka powrócił w niezachwianej formie a będzie rewelacyjnie.

ocenił(a) serial na 7
John__88

Dwa razy więcej radochy, albo dwa razy więcej dłużyzn i niepotrzebnych wątków. Pożyjemy, zobaczymy.

1992kamil

W Twin Peaks nigdy nie było niepotrzebnych wątków, w dodatku wszystkie epizody ma reżyserować Lynch także o to był bym spokojny ;]

ocenił(a) serial na 8
John__88

Tak,ale poczekamy do 2017 roku. Tak wynika z wywiadu z Frostem.

ocenił(a) serial na 10
John__88

Wszystko od śmierci Lelanda było nie tylko niepotrzebnym wątkiem, ale także żenującym.

ocenił(a) serial na 7
litwosxd

bredzisz kolego

ocenił(a) serial na 10
cybermac79

Wszyscy, nawet najlepsi, najbardziej charyzmatyczni bohaterowie stracili absolutnie całą klasę i urok. Ben Horne dbający o ekologię? Nadine - siłaczka? Romanse Jamesa, nieudolność Hanka, żałosny wątek Lucy i Andy'ego... I Windom Earl, "umysł jak diament". "Ostatnio byłem tak podniecony kiedy wbiłem swojej żonie nóż w aortę!!!". Żadnej postaci nie odpuścili, każdą odarli z godności.

litwosxd

Ja bym tego az tak ostro nie oceniała, ale fakt, ze w dawnym Twin Peaks były niepotrzebne wątki... Najgłupszy z wyjazdem Jamesa z miasta, kiedy w obliczu szalejacego w nim mordercy zostawił swoja dziewczynę i pojechał w długą... mialam nadzieje, ze go rozjedzie walec drogowy, i jeszcze ten lzawy powrót... Watek nie pasowal do serialu w zaden sposób, ktorego akcja toczyła sie cały czas w miasteczku..
Beznadziejny byl tez watek z tym dziwacznym lokowatym pasztetem- na którego widok kazdy facet głupiał, i potem małzeństwo tej pani ze starym dziadem...
Ale podejrzewam, ze te wszystkie glupie watki musiały zapełnic luke jaka powstała kiedy ujawniono kto zabił Laure Palmer, gdyby na twórców serialu nie wywierano takiego nacisku... Sami strzelili sobie w stopę

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
batesmotel27

Człowieku, ogarnij się z tym spamem, bo przynosi to zupełnie odwrotny skutek!

ocenił(a) serial na 9
litwosxd

I przez takie opinie jak Twoja serial dekadę temu właśnie skasowano.

ocenił(a) serial na 10
truegod

Nie rozumiem, powinienem go pochwalić? Jeśli poziom miałby być taki sam, to bardzo dobrze, że go skasowano.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
batesmotel27

Człowieku, ogarnij się z tym spamem, bo przynosi to zupełnie odwrotny skutek!

ocenił(a) serial na 8
1992kamil

KAMIL serial ma mieście 9 godzin. Odcinki 45 minutowe odjąć 15 minut to wychodzi na to,że będzie ich 13 pozdrawiam

użytkownik usunięty
John__88

Bez lat 90-tych?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
batesmotel27

Człowieku, ogarnij się z tym spamem, bo przynosi to zupełnie odwrotny skutek!

ocenił(a) serial na 9
John__88

W dzisiejszych czasach seriale telewizyjne pod względem jakości już dawno pobiły szeroko promowane pełnometrażowe dzieła kinowe, więc byłbym spokojny o poziom nowego "Twin Peaks". W dodatku Lynch położy łapę na CAŁYM serialu, a jak dobrze pamiętam, najlepsze odcinki ze starej serii należały bezapelacyjnie do niego.

akira894

O poziom faktycznie martwić się nie musimy, obawiam się jednak, że klimat bardzo ciężko będzie odwzorować po 25 latach.

ocenił(a) serial na 5
caroline_is_a_victim

Ja się o nic nie martwię. Kto jak kto, ale Lynch poradzi sobie z odpowiednim klimatem. To co zrobił w Czarnej Chacie, w 90-tym roku, było fenomenalne, ale myślę, że da radę powtórzyć ten wyczyn.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
batesmotel27

Człowieku, ogarnij się z tym spamem, bo przynosi to zupełnie odwrotny skutek!

ocenił(a) serial na 8
caroline_is_a_victim

http://www.petycje.pl/petycja/12159/twin_peaks:_the_entire_mystery_[blu-ray]_-_p olska_wersja.html

batesmotel27

Człowieku, ogarnij się z tym spamem, bo przynosi to zupełnie odwrotny skutek!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
batesmotel27

Człowieku, ogarnij się z tym spamem, bo przynosi to zupełnie odwrotny skutek!

John__88

W Inland Empire Lynch przesadził, ale w moim mniemaniu bardzo dobrze, że przesadził. To nie kino dla każdego. Ciekaw jestem na ile zachowa kompromis pomiędzy "zdrowym widzem" a widzem "spragnionym oniryzmu i refleksji", czyli na ile mainstreamowe to będzie...

Jabolak

Dobre pytanie :)

ocenił(a) serial na 8
John__88

http://www.petycje.pl/petycja/12159/twin_peaks:_the_entire_mystery_[blu-ray]_-_p olska_wersja.html

batesmotel27

Człowieku, ogarnij się z tym spamem, bo przynosi to zupełnie odwrotny skutek!

ocenił(a) serial na 7
martinos1985

obaj stuknijcie się w głowę, dwa trolle

ocenił(a) serial na 8
Sol89

Nie jestem trolem,chciałem tylko by każdy złożył petycje. Dostać Twin peaks na Blu ray to coś pięknego. Przepraszam jeśli kogoś urazilem. Poniosło mnie z postami dla dobra tego wydania.

ocenił(a) serial na 10
martinos1985

Powtarzasz pod każdym jego postem odnośnie petycji dokladnie to samo, tym samym spamując. Jaki Tobie przynosi to skutek?

ocenił(a) serial na 10
John__88

https://www.bleedingcool.com/2017/01/09/twin-peaks-revival-will-premiere-may-21- 2-hour-episode-kicking-off-18-hour-season/

18 godzin a nie 18 odcinków, przy czym pierwszy odcinek będzie trwał dwie godziny. Na szybko znalazłem ten news w internecie ale widziałem tez dla potwierdzenia tweety bodajże MacLachlana i ze stacji SHOWTIME.

GONTVR

http://www.imdb.com/title/tt4093826/

ocenił(a) serial na 10
John__88

http://welcometotwinpeaks.com/news/twin-peaks-premiere-date-may-21/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones