PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801283}

Ty

You
7,0 76 234
oceny
7,0 10 1 76234
6,0 11
ocen krytyków
Ty
powrót do forum serialu Ty

sezon 2

ocenił(a) serial na 8

Niestety drugi sezon dużo gorszy od pierwszego. Spartolili go strasznie :(

ocenił(a) serial na 9
lolaipako

Oj takkk !! Wątki i akcja działa się zbyt szybko ! Drugi sezon nie budował aż tak napięcia i relacji jak miało to miejsce w pierwszym sezonie. Jestem troszkę zły!! Gryyy

ocenił(a) serial na 7
lolaipako

uwazam inaczej , drugi sezon jest lepszy

ocenił(a) serial na 8
Lunasol

Też tak uważam :)

ocenił(a) serial na 7
Lunasol

Mi się bardziej podoba. I Love wydawała się od razu ciekawszą postacią niż Beck.

ocenił(a) serial na 9
ziaba933

Zgadzam się, drugi sezon odrazu mnie wciągnął, a to nie często się zdarza żeby pierwszy sezon był słabszy od kolejnych. Postać Love o wiele ciekawsza od Beck, Joe i jego tok myślenia znowu zwala z nóg, a akcja ciagle trzyma w napięciu.

ocenił(a) serial na 6
Lunasol

Zdecydowanie, drugi o niebo lepszy od pierwszego.

ocenił(a) serial na 1
lolaipako

jeszcze pierwszy sezon jako tako,chociaz to nigdy nic ambitnego nie bylo. ot kolejna netflixowa szmira bezdoproacowania. 2 sezon to dno dna. Straszne dziadostwo. Szkoda czasu.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
lolaipako

Też uważam ,że dużo dużo gorszy i nudniejszy od 1 ;(

lolaipako

Co? Drugi sezon o wiele lepszy od pierwszego

RedoX17

no chyba nie :D
Niezbyt ciekawy.Wątki dalszych postaci nie są wciągające.
Ciekawe skąd Joe wytrzasnął tą klatkę i w ogóle to było dobre na początek a drugi raz po co?
Candice normalnie cudem go odnalazła :DD

nenneke_2

To, że ten serial jest średnio realistyczny było wiadomo już od pierwszego sezonu. Nie wiem, mi się drugi dużo bardziej podobał i to w każdym aspekcie, pierwszy sezon mnie zanudził a drugi nie miał gorszych momentów, ale wiadomo, każdemu podoba się co innego

nenneke_2

Candance przecież pokazała mu jak go znalazła. Co do klatki, no to chyba trzeba wziąć pod uwagę, że ta klatka jest dla niego bardzo ważnym elementem w życiu. Ten były nauczyciel go w niej zamykał, a poza tym nie zapominajmy, że Joe jest niestabilny psychicznie.

lolaipako

Wooow, chociaż jestem wielką fanką serialu już od samego początku to szczerze muszę przyznać, że drugi sezon był lepszy :D
Ciekawsze wątki, bardziej barwne postacie (w tym dosyć duża przepaść między postacią Beck a Love) chociaż muszę przyznać, że na minus jest dla mnie wybór aktorki do roli Love... Okej, zagrała dobrze-ale według mojego gustu nie uważam jej za miłą dla oka, Beck oraz Candace jakoś miały w sobie więcej uroku :) ale mówie... to osobiste odczucie :D

ocenił(a) serial na 10
lolaipako

O mnie drugi sezon o wiele bardziej wciągnął

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones