PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113414}

Tygrysia Maska

Tiger Mask
7,7 5 020
ocen
7,7 10 1 5020
Tygrysia Maska
powrót do forum serialu Tygrysia Maska

Będąc małym brzdącem uwielbiałem tę kreskówke, sam chciałem być jak główny bohater xD Za to zupełnie nie przepadałem za Kapitanem Tsubasą, tego obejrzałem może z kilka odcinków. I takie upodobania zostały mi do dziś - uprawiam sporty walki, treningi stały się dla mnie ważną częścią życia, a piłki nożnej to po prostu nie trawie, ani a realu ani w telewizji.

PS. jak kiedyś będę miał dzieci, to będę im puszczał właśnie takie kreskówki, nigdy w życiu bym nie chciał, żeby moje dziecko oglądało jakieś teletubisie, minimini, olinki okrąglinki czy inne badziewie, bo to nie wiadomo co by z takiego dziecka wyrosło...

PS2. no i jeszcze starsze filmy Disney'a to było coś, bo teraz to mam wrażenie, że tak to wszystko robią pod publike, dla kasy, bez przesłania lub z jakimś takimś spłyconym, itepe.

juhas514

Chyba wszystkie anime z Poloni1 oglądałam, łącznie z Tygrysią Maską, i Tsubasą. Obecnie oglądam niektóre powtórki.
Odnośnie PS. Teletubisie itp. mają za zadanie pomóc w uczeniu najmłodszych podstaw jakie każdy człowiek powinien umieć czy wiedzieć. Owszem część tego typu programów jest wyjątkowo debilna więc może wystarczyłyby jakieś ograniczenia.
Odnośnie PS2. Coś chyba jest w tym co piszesz. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones