PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113414}

Tygrysia Maska

Tiger Mask
7,7 5 020
ocen
7,7 10 1 5020
Tygrysia Maska
powrót do forum serialu Tygrysia Maska

Wie może ktoś jaki był finał tego serialu? Pamiętam, że jako ostatni widziałem odcinek, w którym Tygrysia maska miał walczyć z Maską lwa (czy jakoś tak nazywał się ten zapaśnik - to było z 15 lat temu), lecz samej walki już nie zobaczyłem.
Super skok tygrysa i nie ma mocnych :P

gagarin77

O ile wiem, ostatniego odcinka nie wyemitowano w polskiej TV ze wzgledu na to, ze był zbyt brutalny ;]. W ostatnim 105 odcinku Tygrysia Maska walczy z Wielkim Tygrysem, głównym szefem Jaskini Tygrysów, nie może go pokonać w walce fair play, zabija go bardzo brutalnie, używajac różnych dostępnych przedmiotów, ogólnie masa krwi itp... Pokonuje w ten sposób ostatniego swojego przeciwnika z Jaskini Tygrysów, uwalnia sie od dręczących go demonów przeszlości, potem zostawia wszystko i wyjeżdza... No szkoda, osobiście myślałem, że zostanie z Ruriko i dzieciakami z sierocińca... Ale w sumie może zbyt mdłe by to bylo zakończenie :)

ocenił(a) serial na 5
Blackthorne007

Wielkie dzięki za odpowiedź i streszczenie zakończenia :)

gagarin77

Nie ma za co ;) Jestem dozgonnym fanem Tygrysa, mam prawie wszystkie odcinki na płytkach, brakuje mi tylko trzech, ale nigdzie nie mogę ich dorwać :( Pozostaje mi tylko czekac aż znowu puszczą to na Polonii 1 i nagrać. Serial leciał chyba rok, czy dwa temu, więc pewnie jeszcze nie raz wyemitują, bo "repertuar" anime ciągle ten sam ... I dobrze ;)

Blackthorne007

nie wiem czy sprawdzałeś na chomikuj.pl czy tam niema tych brakujących odcinków?

dmochu

no właśnie z chomika pobierałem, gościu ma wszystkie, po za 32-34... :/

Blackthorne007

hahaha... miałem rację, puścili Tygrysia maskę na Polonii 1 !!! Leci o 6.55 a w wekendy równeiż wieczorem o 19.35 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones