PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108246}
5,9 6 276
ocen
5,9 10 1 6276
6,7 3
oceny krytyków
Tygrysy Europy
powrót do forum serialu Tygrysy Europy

Znowu bajzel

ocenił(a) serial na 7

Podobnie jak w przypadku pierwszej serii Tygrysów europy, kompletne zamieszanie w obsadzie. Rewiński gdzieś dalej itp.
Na prawdę zróbcie z tym porządek.

ocenił(a) serial na 10
chemas

cały czas krytykujesz a nic z tym nie robisz, tylko apelujesz (: - zgłoś to weryfikatorom, jak kogoś brakuję to dodaj, jak ktoś nie powinien być to skasuj, to użytkownicy tworzą tą stronę... Jakby każdy użytkownik postępował tak jak ty to obsada była by pusta (:
Jeśli tego nie umiesz jest znajdź samouczek filmweb. Napisz do któregoś z weryfikatorów.
Kolejność jest według dodawania ale można to ułożyć.
Nie piszę tego, żeby Ci dopiec tylko szkoda twojego czasu i marnowania sił do pisania na fora tematyczne jak możesz działać samodzielnie uzupełniając obsadę i lub jej kolejność.
Ja mogę się pochwalić, że dodałem blisko 30 filmów do filmografii Funesa. Gdybym na 30 forach miał pisać " Hej tu gra Funes apeluje zróbcie coś z tym". Wątpię czyby to odniosło skutek.
Pozdrawiam (:

ocenił(a) serial na 7
bourvil

Śledzisz mnie ? Tu nie chodzi o dodawanie osób, tylko o kolejność w obsadzie. Może nie mam czasu na to, ale pewnie się tym zajmę. A tak a propos, to nie wiedziałem, że kolejność układa dodający użytkownik. Nie pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
chemas

Nie śledzę. Wszedłem tylko na Tygrysy Europy 1 i Tygrysy Europy 2.
Nie masz czasu... - to zajmuje tyle samo czasu co napis na forum. Tylko nie piszesz na Forum a do weryfikatora. Piszesz dobrze, nawet bardzo dobrze tylko pod zły adres.

Nie zaczynaj Wojny Polsko-Polskiej. (:

ocenił(a) serial na 7
bourvil

Nie zajmuje tyle samo czasu. Forum jest zaś chyba od zwracania uwagi. Nie zaczynam żadnej wojny. Dalej twierdzę, że mnie śledzisz. Bez odbioru.

bourvil

Nareszcie odezwał się Ktoś, kto wie jak Portal działa
i jak poprawić jego działanie. Brawo!!! Teraz powiedz jak?
Gdzie jest ten tajemniczy weryfikator?
Od wielu lat wysyłałem do Filmweb.pl różne uwagi, nigdy
nie dostałem żadnej odpowiedzi, nigdy dosłownie!
Fakt od kilku lat nawet nie próbuję. Jeśli się to zmieniło
napisz. Dostaję natomiast bez proszenia mail promujący
Filmweb.
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 7
darek638

A to już inna sprawa, że weryfikacja kuleje na FW

chemas

Dlaczego nie odezwała się Bourvil?
Przecież to on wie jak sprawy się
załatwia, jemu zadałem pytanie.
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones