PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620914}
6,4 3 261
ocen
6,4 10 1 3261
Układ Warszawski
powrót do forum serialu Układ Warszawski

Dobry Wieczór.
Serial ten to był strzał w 10! Dla mnie poprostu był genialny,a gra Ferencego to majstersztyk. Tak samo Englert - bardzo dobrze zagrane. Nie wierze,ze serial był z założenia 13 odcinkowcem. Wydaje mi sie,że w TVN cos im sie poprzestawiało i zrezygnowali z dalszego emitowania go i moze nawet maja wiecej odcinków tego serialu,ale nie maja zamiaru ich emitowac. A może by się tak skrzyknąć na Facebooku i ładnie poprosic TVN o kolejne odcinki?;p! I trzeba by zrobic jego lepsza promocje i zmienic godz. nadawania.

ocenił(a) serial na 7
dayus

Trzeba zrobić taką petycje na jakiejś stronie która pozwala pisać takie rzeczy, ja bym wam to zrobił ale nie mam neta w domu a jak mam czas to robię ciekawsze rzeczy:D.
Ale oczywiście bym się podpisał.
Edit: nawet na Faceboxu, choć nie lubię tego portalu....

ocenił(a) serial na 8
dayus

Nic nie mają nakręcone. Po prostu nakręcili pierwszy 13 odcinkowy sezon i go wyemitowali. Gdyby oglądalność była dobra to nakręciliby drugi sezon. Oglądalność jednak była słaba i anulowali produkcje, nie zamawiając drugiego sezonu.

ocenił(a) serial na 9
Pawel_8

A jaka ma być oglądalność, jeśli serial jest w niedzielę o 22:30 :( to samo spotkało HDw3D (choć może nie jest to trafne porównanie), ale serial był ŚWIETNY!! Kilka mat temu był serial Agnieszki Holland - EKIPA i to też była rewelacja, której kontynuacji nie zrobili :( a szkoda, bo serial WSPANIAŁY!! Ale my mamy w Polsce DURNE SPOŁECZEŃSTWO!!

ocenił(a) serial na 7
BRONEQ

Na pocieszenie powiem ci tylko że to nie tylko u nas tak jest...

dayus

Jestem zaaaa! W czasie kiedy serial był emitowany obejrzałam tylko kilka odcinków, tych nadawanych przed tymi durnymi kulisami tańca, bo pozostałe były za późno, ludzie w poniedziałek rano chodza do pracy, czy TVN tego nie wie? teraz w wolnym czasie obejrzałam pozostałe odcinki. Serial rewelacyjny, inteligentny, dowcipny i na poziomie. ze świetną gra aktorską p. Englerta, p. Gniewkowskiej i młodych Kosa tez wymiatał! Ja chcę kolejny sezon, zwłaszcza po ostatnim odcinku tego sezonu. Zrobili świetny serial, nadali o beznadziejnej godzinie i zrezygnowali z niego, pogratulować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones