PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12298}

Ulice San Francisco

The Streets of San Francisco
7,2 2 113
ocen
7,2 10 1 2113
Ulice San Francisco
powrót do forum serialu Ulice San Francisco

Szukam i szukam, nigdzie go nie ma:(

Coco_5

Pojutrze na TVN7.

ocenił(a) serial na 8
mi_olejniczak

Powaznie?Musze to sprawdzic:) Dzieki :)

ocenił(a) serial na 8
mi_olejniczak

Faktycznie jest :)

ocenił(a) serial na 10
Coco_5

Coco: dodalam cie do znajomych, dam ci znac skad ssac :P tylko nie moge do ciebie pm wyslac :P

ocenił(a) serial na 9
gigi_26

ja też dodałem cię do znajomych bo inaczej nie da się wiadomości wysyłać :P

voitaco

Matko kochana szukam tego serialu od dawna, jedyne co znalazłam to pierwsze dwa sezony, bez sensu, rozkręcę się i koniec. Wiecie może skąd ściągnąć resztę? no i jeśli nie z lektorem to oby były napisy.

ocenił(a) serial na 9
brgoss

to tak samo jak ja

gigi_26

można również prosić o pomoc w znalezieniu serialu?
Byłabym bardzo wdzięczna :)

użytkownik usunięty
madonna_93

na ch*m*ku* pl są dwa sezony z lektorem, trzeci sezon pokazuje teraz CBS Action, mam nadzieję, że ktoś nagra i wrzuci online...

ocenił(a) serial na 8

Na put*locker(kropka)rs są wszystkie sezony w oryginale, potem tylko sobie napisy znaleźć i gotowe, a można sobie oglądać wybrane ciekawe odcinki. Zresztą tam jest mnóstwo innych ciekawych rzeczy.

ocenił(a) serial na 8

CDA też już ma

użytkownik usunięty

Na CBS Action zaczęli puszczać 4 sezon ,jest więc nadzieją iż ktoś wrzuci trzeci w sieć(tak jak dwa wcześniejsze),gdyby ktoś to zauważył dajcie proszę znać tutaj!

madonna_93

Na alltube są pierwsze dwa sezony z lektorem.

ocenił(a) serial na 8
Coco_5

Update: leci na CBS ACTION pierwszy sezon z 72 roku, zapewne potem będą kolejne, więc mam nadzieję, że uda mi się zobaczyć wszystko.

Coco_5

Na cda jest 1 sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones