PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710930}
7,3 2 863
oceny
7,3 10 1 2863
7,5 2
oceny krytyków
UnReal: Telewizja kłamie
powrót do forum serialu UnReal: Telewizja kłamie

Mam pytanie. Nie ogladalam serialu. Ale na youtubie wyskoczyly mi filmiki z Adamem i Rachel. Czy ktos moglby mi zespoilerowac czy ich watek to tylko epizod czy jakas powazniejsza sprawa?? Czy glowna bohaterka jest Rachel a kazdy sezon to inna edycja programu? Podpowiedzcie cos prosze i zdradzcie pokrotce fabule.

maaajenka

Główną bohaterką jest Rachel. W każdym sezonie nagrywają nowy sezon Everlasting, w którym jedna osoba musi wybrać sobie idealnego partnera spośród kilku kandydatów. W 1 sezonie tą osobą jest Adam. Musi wybrać spośród kilku kobiet idealną kandydatkę. Pomiędzy nim a Rachel zaczyna się romans. W 2 sezonie Adam pojawia się tylko na chwile i ich związek nie trwa dłużej.

Zaznaczam jednak, że moja wypowiedź odnosi się tylko do 3 pierwszych sezonów, bo 4 jeszcze nie obejrzałam, ale wątpię by Adam się tam pojawił.

AnetaNatalia051

ok. i tak dużo mi wytłumaczyłaś;) a Rachel jest z kimś innym w związku, czy tylko Adam się "przewija"?

maaajenka

Są jeszcze potem jakieś małe romanse, w szczególności z Jeremym - kamerzystą, ale takiego większego związku, który trwa przez kilka sezonów nie ma.

AnetaNatalia051

Dzieki za info;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones