PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710930}
7,3 2 863
oceny
7,3 10 1 2863
7,5 2
oceny krytyków
UnReal: Telewizja kłamie
powrót do forum serialu UnReal: Telewizja kłamie

finał

ocenił(a) serial na 6

i to miał być finał? jestem rozczarowana :(

Amy07

Pewnie gdyby nie zamówili drugiego sezonu, skończyłby się inaczej. I pewnie w pierwowzorze finał był inny.
Ale zdecydowanie rozczarowuje.
SPOILER:
Gdyby skończyło się inaczej, drugi sezon musiałby opowiadać inną historię, a tak nadal pewnie będzie Adam^^ [co jest plusem tak dziwnego zakończenia]...

Hoax

Na chłopski rozum nikt nie kręci dwóch wersji finału, a już szczególnie taka mała stacja jak Lifetime. Mogą ewentualnie nie wykorzystać jakiejś sceny (ostatnio było tak przy The Messengers), ale nie wywalać kasę na "dodatkowy" odcinek, tym bardziej, że nie zawsze wiadomo, co dalej z serialem, gdy trwa pierwszy sezon.

kosovitz

Drugi sezon został zamówiony, jak ledwie zaczął się pierwszy.

Hoax

Owszem, ale w przypadku takich krótkich sezonów postprodukcja zwykle kończy się przed premierą.

Jeszcze odnośnie Adama, to aktor tydzień przed finałem mówił w wywiadzie dla Vulture, że nie wie, czy chcą go na drugi sezon. Dopiero po finale producentki powiedziały, że chcą go zatrzymać.

kosovitz

Dobrze wiedzieć. Dzięki za info.

Amy07

Też jestem rozczarowana, serial dobrze się zaczął, ale poziom niestety nie został utrzymany.

ocenił(a) serial na 10
Amy07

Dlaczego jesteś rozczarowana?

ocenił(a) serial na 6
Post_Mortem

w porównaniu z innymi odcinkami ten finałowy był po prostu przeciętny. żadna rewelacja a finał powinien być naprawdę czymś. chyba nie mieli pomysłu jak to ciekawie skończyć

ocenił(a) serial na 9
Amy07

Jak dla mnie, może finał nie był niesamowity, ale był dobry, i był emocjonujący. A Jeremy u matki Rachel ? To był koniec który nie był wybuchowy, ale był tak emocjonujący, tak się zdenerwowałam na tego (tutaj mnóstwo nieprzyzwoitych słów) Jeremy'ego, że moim zdaniem to był idealny koniec ponieważ płynnie wprowadzi nas do drugiego sezonu.

Amy07

finał był absolutnie najlepszym odcinkiem, przede wszystkim ze względu na dwie sceny Quinn/Rachel. to one są podstawą tego serialu, nie żaden Adam, nie żadne Everlasting. Constance i Shiri grają to kapitalnie.
a całe zakończenie, odejście Anny, upokorzenie Adama i wątek Jeremy'ego - miód
mam nadzieję, że drugi sezon będzie równie dobry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones