Upadek królestwa (2015-2022)
Upadek królestwa: Sezon 4 Upadek królestwa sezon 4, odcinek 1
odcinek Upadek królestwa (2015-2022)

odcinek 1

56m
7,7 284
oceny
7,7 10 1 284
Upadek królestwa
powrót do forum s4e1

Od wczoraj na Netflixie i krazy w @@@ a na forum cisza??? Za malo reklamowany bo bez poprawnosci politycznej typu lgbt i czarnoskorzy czy tez dialektyka i forma serialu za trudne w odbiorze???

ocenił(a) serial na 9
canaan

u mnie na netflixie nie ma

busio_

amerykanski Netflix a jak ci zalezy to p2p

canaan

Co to p2p?

marek_sobik

siec torrent.

ocenił(a) serial na 10
canaan

Nie wiem gdzie widzisz na Netflixie 4 sezon, chyba nie dla polskich użytkowników.

marcinos_77

Przeciez napisalem wam, ze nie na polskim netflixie, wiec w czym rzecz???Od dzisiaj jestes na swiecie i nie wiesz do czego sluzy google???

ocenił(a) serial na 10
canaan

Zluzuj gacie i nie pisz na raty to wszystko będzie jasne.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
canaan

Dzięki, że się przedstawiłeś ale nie pytałem o to jak się nazywasz. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 7
canaan

Ale człowieku powiedz mi co mnie interesuje niemiecki, amerykański czy chiński jak jest netfliks mnie 8nteresuje polski po jakiego mam oglądać coś czego nie zrozumie bo nawet literek nie ma polskich a po drugie nie po to opłacam abonament aby torenty czy używać innych pirackich kopi

ocenił(a) serial na 8
canaan

Cisza może dlatego, że jest na razie ciężko dostępny. Jeśli jest to w wersji angielskiej, co nie każdego przekonuje, a Netflix jak zwykle Polaków ma gdzieś i dostaniemy go później. Ktos wie kiedy ?

ocenił(a) serial na 10
Zoloap98

USA oraz Japonia bo przecież to są lepsi klienci. My płacąc gruby hajs mamy o połowę mniejszy wybór na Netflixie niż Amerykańce i Japońce co jest dla mnie żenujące.

marcinos_77

W tym wypadku chodzi o to, że w Polsce prawa do pokazania "Ostatniego królestwa" ma Canal+ i w tej stacji najpierw będzie można 4 sezon zobaczyć, a dopiero później (po kilku miesięcach) będzie dostępny na Netflixie. Tylko, że jak na razie w Canal+ cisza. A cały świat cieszy się już oglądaniem dalszych przygód Uthreda z Bebbanburga. Pozdrawiam

przemcio1974

Dodam tylko, że czytałem na IGN, że u nas pierwszeństwo w prawach do emisji oprócz canal+ ma jeszcze player.pl

offtopic: czy tutaj ludzie mają taką zabawę , że sobie cisną czy o co chodzi? co wejdę w jakiś temat to się wyzywają :D

MW2

Dlatego ja tak rzadko się udzielam - po co wchodzić w jakieś tematy prowokujące kłótnie, które tak naprawdę do niczego nie prowadzą, a tylko powodują wzrost adrenaliny.

przemcio1974

Kurdeeeee jakby tak się Netflix dogadał z Canal+ czy coś...było by spoko, sam skończyłem właśnie drugi sezon i jestem oczarowany tym serialem. Świetnie się go ogląda.

ZeneQr

Raczej na dogadanie nie ma co liczyć. Netflix udostępnia od razu cały sezon, a Canal+ prawdopodobnie będzie emitował po dwa odcinki na tydzień. Więc niektórzy trochę poczekają. Na szczęście są inne sposoby, by wcześniej obejrzeć IV sezon...

przemcio1974

Nooo wiem że są inne sposoby, ale płacę za tego netflixa po to by nie korzystać już z innych źródeł. A na razie nawet samo Calan+ podobno nie wyemitowało pierwszego odcinka 4 sezonu! Wiec moze coś się dzieje w temacie?

ZeneQr

Dogadał? Netflix zapewne sprzedał pierwszeństwo skoro sam jest producentem 3 i 4 sezonu.

piotr_spiewak

Nie sprzedali by pierwszeństwa...najwidoczniej Canal+ kupił licencję na określoną ilość sezonów od BBC przed wkroczeniem Netflixa.

ZeneQr

Całkiem możliwe, z tego co wiem to samo było z najnowszym sezonem Wikingów- najpierw leciał na History.

ocenił(a) serial na 8
Wetamoo

Leciał na History bo to początkowo była ich produkcja.^^

ocenił(a) serial na 10
przemcio1974

Tego nie wiedziałem więc lipa trochę. trzeba uzbroić się w cierpliwość i co innego oglądać. Mam Netflix, C+, HBO Go a tu jeszcze ewentualnie jakieś pirackie trzeba poszukać. Nie mogę do czekać się tego serialu.

ocenił(a) serial na 7
canaan

Daruj sobie wkrętki polityczne wioskowy filozofie

ocenił(a) serial na 10
canaan

Czy ktoś wie, czy wersja dostępna w USA ma polskie tłumaczenie (tekst) ???

gbusz

nie, polskiego brak.

gbusz

jeśli chodzi o piracką scenę to oczywiście że są już polskie napisy

ocenił(a) serial na 8
canaan

Wyczekuje niezmiernie 4 sezonu na Netflix, serial Mega.

ocenił(a) serial na 9
canaan

U mnie na Netflixie sezonu 4 nie ma, ogladam gdzie indziej z napisami, bo gdzie indziej jest.

ocenił(a) serial na 9
Ami_656

Gdzie? Możesz na PW?

ocenił(a) serial na 9
vetomir

C+ powinien dostać po uszach !

ocenił(a) serial na 9
ZixSanyo

he ?

ocenił(a) serial na 9
ZixSanyo

Chyba za to ,ze w Polsce nie ma tego serialu legalnie i trzeba kombinowac. Jak by było normalnie to nikt by nie kombinował bo Neflix ma sporo osób dzielac sie kontami. A w Polsce jak zawsze i jest jak jest nie bez powodu.Wszytko z fantastyki co jest na netflixie juz widzialam wczesniej i ma po pare lat i nie jest to rewelacja zeby ogladac drugi ,trzeci raz i tak sobie leci czas a w Polsce 4 sezonu jak nie było tak nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones