Upadek królestwa
powrót do forum 4 sezonu

Witam, gdzie mogę obejrzeć 4 sezon? Bo na Netflixie widzę tylko 3

ocenił(a) serial na 10
Mateusz_Herrmann

Podpinam się pod pytanie

ocenił(a) serial na 9
gbusz

Ja też :(

ocenił(a) serial na 9
Mateusz_Herrmann

https://zerion.cc/serial/upadek-krolestwa-2015?id=Wtp7cqbuPT

ocenił(a) serial na 8
Mateusz_Herrmann

Na a l l t u b e( bez spacji) są wszystkie odcinki z napisami pl:)

ocenił(a) serial na 9
goci_17

stracone 20 zł... a l l t u b e to nie portal do oglądania, a pośrednik.... przekierowuje na netflix, a tam tylko 3 sezony!

ocenił(a) serial na 8
ZixSanyo

Jakie 20 zł ? Przecież na tamtej stronie się ogląda za darmo bez logowania. Codziennie oglądam tam rożne seriale i jeszcze nigdy złotówki nie zapłaciłem. Jest tam 4 sezon, bo jeszcze przed chwilą to sprawdziłem. Musiałeś coś źle włączyć. Wystarczy wejść na stronę, kliknąć w zakładkę seriale i późnie po lewej stronie wpisać jaki serial chcemy oglądać.

goci_17

Jak to możliwe, ja też muszę utworzyć konto a ponadto trzeba za nie płacić.

ocenił(a) serial na 8
m_m_kociolek

Bo pewnie na złą stronę wchodzisz. Prawidłowa strona to a l l t u b e . p l ( bez spacji). A ty pewnie wchodzisz na a l l t u b e . t v albo a l l t u b e . c o m, które są płatne i trzeba na nich konto zakładać. Ja na tamte dwie pozostałe nie wchodziłem nigdy, bo uważam że mogą być tylko po to by naciągać na kasę. Natomiast na tej pierwszej oglądam mnóstwo seriali i jeszcze nigdy nic nie zapłaciłem, jedyny jej minus to to, że zanim sie serial odpali to trzeba parę reklam wyłączyć.

goci_17

Przestań reklamować ten badziew alltube, nie ma żadnych bezpłatnych seriali tam, wszystkie strony które podałeś to ten sam chłam z logowaniem i opłatami!

ocenił(a) serial na 8
Ma_Rysia_3

Po pierwsze nic nie reklamuje, bo na tamtej stronie co podałem to nie trzeba się ani logować, ani tym bardziej płacić ani złotówki za oglądanie seriali. To, że ty nie potrafisz jakimś cudem tego zrobić to już twój problem. Szkoda tylko, że przez swoją niewiedzę niepotrzebnie wprowadzasz ludzi w błąd.

ocenił(a) serial na 10
Ma_Rysia_3

goci_17 Dobrze ci mówi, to że ty czegoś nie umiesz zrobić to nie znaczy, że tak nie jest. Wchodzisz na alltube.pl i szukasz tego co chcesz obejrzeć w wyszukiwarce. Jeśli jest tylko jedyna kopia, po wejściu w którą przekierowuje cię na alltube.com to znaczy, że nie ma danego filmu/serialu na alltube.pl

ocenił(a) serial na 9
goci_17

niestety trzeba się logować właśnie skończyłam sezon 3 na netflixie i teraz pustka bo nie ma gdzie 4 obejrzeć

ocenił(a) serial na 8
Margolcia76

No niestety już darmowo nie działa:( Ale zawsze można 4 sezon ściągnąć z wareza bądź torrenta.

ocenił(a) serial na 9
goci_17

już obejrzałam na ekino,świetny był naprawdę warto

ocenił(a) serial na 8
Margolcia76

No to cieszę się bardzo, że ci się udało jakoś obejrzeć ten sezon:) Pozdrawiam serdecznie:)

goci_17

Potwierdzam.. Trzeba wybrać dobrą wszystkotubę;)

Kasss1711

Kolejny sprzedawczyk za kasę, co powie wszystko byle złotówkę dostać. Idź do uczciwej pracy.

Ma_Rysia_3

Nie ma to jak ocenić kogoś na podstawie wypowiedzi.Wal do sznura.

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

a wrzuciłby ktoś link? Bo mi na tym prawidłowym alltube przekierowuje na to gdzie trzeba się rejestrować

ocenił(a) serial na 8
goci_17

Też zdążyłam obejrzeć 4 sezon bez płacenia i bez logowania, ale kiedy u znajomych chcielismy dosłownie po 2 tyg obejrzeć to już chcieli żeby się zalogować i zrobić przelew

ocenił(a) serial na 9
ZixSanyo

Chodzi Ci o AllTube +

ocenił(a) serial na 9
Mateusz_Herrmann

Ewentualnie poszperać i ściągnąć serial. :) Ja widziałam już cały.

Natalia_81

Od 1 października na canal + premium. Będą puszczać po 2 odcinki co tydzień.

ocenił(a) serial na 9
lukious77

Trzeba mieć Canal+ i w dodatku premium :) Jako, że nie mam znalazłam inny sposób :) Teraz czekam już na 5 sezon 

Natalia_81

Jaki to sposób?

ocenił(a) serial na 9
worjan

Torrenty

Natalia_81

z torrentow sie nie sciaga bo jednoczesnie udostepniasz, a to jest karane w PL.

ocenił(a) serial na 8
Nyarl

XD ktoś tu chyba żyje 20 lat wstecz, polacy ściągają najwięcej torrentów na świecie, nikt o to nie dba. Zresztą prawo w polsce jest dziurawe

ocenił(a) serial na 8
Nyarl

możesz ustawić tak, że nie udostępniasz

awirka

wiem, ze mozna... mimio to moze byc problem... sa madrzejsze sposoby

ocenił(a) serial na 9
lukious77

Witam. Pytanko mam do osób posiadających Canal Plus. Ten serial jest dostępny w pakiecie "FILM" mam rozumieć, tak ? I druga kwestia, ważna dla mnie. Czy ów 4 sezon jest dostępny z napisami angielskimi ?

Mateusz_Herrmann

Canal+ przez neta można sobie teraz testować w miesiąc za darmo. Jest Upadek Królestwa ale tylko 4 sezon. Pozostałe 3 na netflixie są.

ocenił(a) serial na 8
Mateusz_Herrmann

Trzeba czekać na jak może wrzucą na Netflix :(.

Mateusz_Herrmann

gestyy.com/etjFta tu masz co tylko chcesz

pogez

gestyy.com/etjFta *

ocenił(a) serial na 10
pogez

dzięki,a ci co piszą że na a l l t u b e . p l niby jest,to nie ma tam żadnego odcinka

Mateusz_Herrmann

Na playerze jest, trzeba wykupi dostęp za 22,50 zł.

ocenił(a) serial na 8
Mateusz_Herrmann

Możecie kupić na zavvi. Napisy PL są w sieci.

Wolfman_PL

Na Netflix są 4 sezony, ale 3 i 4 są po angielsku. O ile ja rozumiem, to moja kobieta średnio. Wie ktoś kiedy można się spodziewać polskiego lektora na Netflixie albo gdzie w necie można obejrzeć z napisami?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones