PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645514}

Upadek

The Fall
7,7 41 292
oceny
7,7 10 1 41292
7,8 16
ocen krytyków
Upadek
powrót do forum serialu Upadek

Okienka w drzwiach wejściowych, wejścia przez piwnicę, pełno miejsc, w których można się zaczaić. Nie nakręciliby takiego filmu na moich 40 m2 na 10. piętrze w wielkiej płycie. Zwłaszcza że musi się tu mieścić troje ludzi. :p

ocenił(a) serial na 9
Zapiekanka

Mnie zawsze dziwią te domy na filmach, do których można sobie ot tak wejść, włamać się bez większych problemów czy specjalnego przygotowania. I zadziwia mnie ludzka nieodpowiedzialność oraz naiwność, że w zasadzie takimi domami zapraszają oprychów do środka. Osobiście znam takich ludzi, otwartych na wszystkich (i to dosłownie, z domem włącznie - prowadzą tzw.dom otwarty), którzy wszystkich ludzi zapewne uważają za chodzące dobro - mieszkają w domku, dość tłoczna ulica, nie zamykają drzwi wejściowych, obejście otwarte na oścież, małe dzieci na dole, ona/on na górze - każdy może sobie tam wejść, kiedy chce. Masakra. Mnie to przeraża. Bo jak dla mnie, to oni tylko czekają, aż się wydarzy jakaś tragedia. Odpukać! Ale odkąd na moim balkonowym parapecie na drugim piętrze w bloku zauważyłam kocie ślady (jak się tam dostał, do tej pory nie wiem), to zaczęłam zamykać to małe boczne okienko, kiedy wychodzę z domu. Fakt, łatwiej zaatakować drugie piętro aniżeli 10. ;)

ocenił(a) serial na 8
Zapiekanka

Fajnie, tylko że to brytyjski serial...
Brytole mają identycznie.

ocenił(a) serial na 9
Zapiekanka

Tak właśnie jest.

ocenił(a) serial na 9
Izukar

Fajnie, że akcja serialu toczy się w Irlandii xd

tomashevska

Belfast to Irlandia Północna czyli defacto cześć Wielkiej Brytanii. Takie domy tutaj niestety są, sama mieszkam w podobnym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones