PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339881}

Uprowadzeni

Kidnapped
7,6 527
ocen
7,6 10 1 527
Uprowadzeni
powrót do forum serialu Uprowadzeni

Początkowo miałem nadzieję, że będą dwa. Leci dziewiąty i nie jest źle. Podobno jest trzynaście, ale ja mam jakieś dziwne przeczucie, że mamy chyba do czynienia z czymś w rodzaju Zagubionych, Skazanego na śmierć, albo może nawet Mody na sukces! Nie zdziwię się, kiedy tu za rok będę pisał o osiemdziesiątym odcinku piątej serii. Pozdrawiam fanów.

Pawcio_filmaniak

No niestety, ale podobno serial wstrzymano po nakręceniu tych 13 odcinków, znajdziesz to w "ciekawostkach" a i niejedna osoba już o tym pisała na forum.
Z jednej strony to szkoda że zakończyli tak udany i naprawdę interesujący serial, a z drugiej może to jednak dobrze bo przynajmniej nie będzie się tak ciągnęło jak właśnie Lost czy Skazany...

ocenił(a) serial na 9
funny_girl

Serial mógłby się ciekawie rozkręcić, w każdmy odcinku miala byc inna sprawa do rozwiązania a i przeszlośc Knappa dość ciekawa jest moznabybylo ten wątek rozszerzyć :) no ale to tylko gdybanie .... pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Pawcio_filmaniak

Lost byłby fajny, bo był fajny w sumie, tak do trzeciej serii. To też by było [bardzo żałuję, że jutro w Polsacie ostatni odcinek...] ale cóż. Niektórzy tylko na kasę lecą więc nic dziwnego. 'Masa' nie chce oglądać naprawdę DOBRYCH produkcji...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones