Początkowo miałem nadzieję, że będą dwa. Leci dziewiąty i nie jest źle. Podobno jest trzynaście, ale ja mam jakieś dziwne przeczucie, że mamy chyba do czynienia z czymś w rodzaju Zagubionych, Skazanego na śmierć, albo może nawet Mody na sukces! Nie zdziwię się, kiedy tu za rok będę pisał o osiemdziesiątym odcinku...