PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=513781}

V: Goście

V
6,8 9 210
ocen
6,8 10 1 9210
5,0 3
oceny krytyków
V: Goście
powrót do forum serialu V: Goście

Brak zakończenia

ocenił(a) serial na 6

Serial nawet dobry ale bez sensu jest go oglądać ponieważ, nie ma zakończenia. Został przerwany w najciekawszym momencie. Szkoda, mogli zrobić jeszcze 1 odcinek z zakończeniem dla fanów serii.

ocenił(a) serial na 9
Dylannfs

Brak zakończenia? Przecież ostatnie sceny to złoto i jak najbardziej zamykają historię.

ocenił(a) serial na 7
karras

Dokładnie tak jak mówisz

ocenił(a) serial na 7
karras

To ja chyba głupia jestem.
Tak się skończyło źle poprostu? Bez walki bez sensu?

karras

Raczysz żartować. Niczego te sceny nie zamykają. Ewidentnie liczyli na 3 sezon. Nie wiadomo co się stało z murzynem, kwestia dziennikarza niedomknięta, najemnik zniknął nie wiadomo gdzie, a bliss trwa tylko kilka godzin, więc ten przekaz żadnego dłuższego wpływu na umysły ludzi nie pozostawił. A do tego dowiadujemy sie, ze jest cała ekipa wojska pod ziemią. Typowy przykład 'ojtam ojtam, na pewno nam dadzą zielone światło na nastepny sezon'

ocenił(a) serial na 7
karras

Przecież tu był ewidentny wstęp do 3 sezonu, w którym hybryda powinna wymiatać, ty fajnie seriale musisz oglądać

ocenił(a) serial na 10
Dylannfs

Nie wstrzelił się w lata, tak samo jak drugi serial 4 lata wcześniej o tytule "Invasion". Też świetny i skasowany. Oba świetne noty na filmwebie. Dziś w dobie platform oba seriale byłyby hitami i na pewno nie zostałyby skasowane. Gdybym miała kasę, to wykupiłabym prawa do nich i bym je reaktywowała :D szkoda, ogromna szkoda....

Lara_Perkins

Uwielbiam oglądać seriale bez zakończenia. Teraz już mi się przypomniało po 11 latach dlaczego przerwałem oglądanie w 2011 na drugim sezonie po pierwszym odcinku.

ocenił(a) serial na 8
Lara_Perkins

A w jakie lata miał się wstrzelić? Serial albo łapie albo nie. V miał spadającą oglądalność z 14mln do około 6mln. Sądzę że decyzyjni trochę za szybko się go pozbyli. Mogli zrobić jeszcze 3 sezon i jakby oglądalność nadal spadała to dopiero zakończyć serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones