PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811154}
5,7 3 764
oceny
5,7 10 1 3764
V Wars
powrót do forum serialu V-Wars

Wie ktoś może cokolwiek, kiedy premiera? Jestem ciekawa tego serialu, bo po TVD została pustka. Może Ian (Damon) znów powróci. Wiem, że to kompetnie inny serial, ale tematyka podobna. Zobavzymy co z tego wyniknie.

kotwglaanach

To może powróci też Bill Nighy (Underworld)? Wiem, że to nie serial, ale tematyka też podobna!!!1111

Artanis

O jej! To może Gary Oldman (Dracula) także się pojawi. Wkoncu tematyka taka podobna!

marhefka22

2019 wkrótce wkroczy w czwartą kwartę, a tu wciąż nic nie wiadomo. A jednak mam coraz większe przeczucie, że zagra tu Bruce Willis (Glass). Choć przyznam, tematyka nie jest ani trochę podobna.

kotwglaanach

https://www.imdb.com/title/tt7403736/?ref_=nv_sr_1 tu jest info że w 2019 będzie

kotwglaanach

Zobacz fear the walking dead

kotwglaanach

Potwierdzono już, że pierwszy sezon nadejdzie z 10 odcinkami.
Każdy odcinek będzie miał czas pracy około 50 do 60 minut. Data premiery już wkrótce.

kotwglaanach

Parę seriali uważam by się znalazło ;)

ocenił(a) serial na 6
buterfly

Jakieś propozycje?

fairytale1010

Wampiry: Dziedzictwo, Księga Czarownic, Charmed (reboot), Midnight, Texs.

ocenił(a) serial na 10
buterfly

niezapomnijmy o klasyku czyli wampire diaries i the originals :)

johngamePL

Fakt chociaż zdecydowanie bardziej w tej tematy trafia do mnie Penny Dreadful.

A teraz czekam na Kroniki wampirów który ma powstać dla Hulu.

ocenił(a) serial na 7
kotwglaanach

Premiera "V Wars" 5 grudnia na Netflixie.

użytkownik usunięty
Tibn

o esu, 2 lata po nagraniu

Nawet nie wiedziałem że tyle czasu minęło, zapewne dlatego że nie tak dawno się o nim dowieszałem :) - Ciekawe z czego to wynikało czyżby poprawiali pilotażowy odcinek :)

użytkownik usunięty
buterfly

nie mam pojęcia, moją ulubioną grupę usunęli w wakacje, bo myśleli że skończy sie tak jak "we were tomorrow" które juz od kilku lat nie wychodzi :D
Zanosi się na jednosezonowca :c

kotwglaanach

Zwiastun!
https://www.youtube.com/watch?v=M1kuAdVKvuE
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones