PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752523}

Van Helsing

5,9 4 628
ocen
5,9 10 1 4628
Van Helsing
powrót do forum serialu Van Helsing

Kopernik była kobietą

ocenił(a) serial na 4

Przejrzałem 4 sezony tego serialu, z ciekawości ogarnę sobie i 5. Serial jest dość czytelny i przewidywalny. Już wiem, że nie wykupię nigdy netflixa - platformy, która ma utwierdzać młodego człowieka ze lgbt to coś normalnego. Mamy więc apokalipsę i czołówkę bohaterów ze skłonnościami zboczonymi. Powiem wprost jest to OBRZYDLIWE. Jako wolny człowiek mam prawo mówić co mi sie nie podoba. Serial jest też jak już kilka osób zauważyło manifestem feministek. Dracula, Van Helsing i Prezydent USA są kobietami :-) :-) :-). Czemu nie czarny ?? byłoby bardziej realistycznie. O cholera chyba to słowo obecnie stało sie rasistowskie. :) Co do samego serialu to ma on zasadniczo problem z logiką. Wampiry to niby jest wirus ale jakos dziwnie sie składa ze rysują pentagramy. Skoro korporacja była wstanie stworzyć chodzących za dnia - to na co starożytnym te bzdury okultystyczne :). Twórcy serialu chyba odlecieli kręcąc tę szmirę. Aktorstwo jest na dobrym poziomie. Sam zagrany rewelacyjnie :).

Tak sobie myślę, że pewien motyw we wszystkich filmach apokaliptycznych się powtarza... niezależnie co jest apokalipsą i myślę, że to jest obraz stworzony przez psychologów (niestety prawdziwy). Największym zagrożeniem był jest i będzie zawsze człowiek - niezależnie z czym przyjdzie mu się zmierzyć. Kiedy upada prawo czyli smycz.... budzą się bestie. I to jedyny + tego serialu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones