Van Helsing
powrót do forum 4 sezonu

W pierwszych odcinkach oraz sezonach serial na prawdę mnie wkręcił. Ale poprawność polityczna razi strasznie. Od kiedy to Vlad Tepes słynny Hrabia Drakula jest kobietą? Rozumiem wszystko cały klan Van Helsing że to teraz kobiety. Niestety czarę goryczy przelało zrobienie z Drakuli kobietę. W imię czego poprawności politycznej? Nie mogę dobrnąć dalej ze względu że brak Axela itp. Śmierć Sama ,który był największym kozakiem pod koniec ostatniego sezonu. A teraz? W tak głupi sposób pozbyć się takiej postaci? Dwie drętwe nowe Van Helsing .Mimo wszystko jak można zrobić z Hrabiego Drakuli kobietę? To tyle pozdrooo

ocenił(a) serial na 7
Sylwano_Escobaro

Ja się cieszę że pozbyto się Sama bo jego postać coraz bardziej irytowała i śmieszyła i widać było że nie mają już na niego pomysłu. Sam w pierwszych sezonach dopóki był jeszcze człowiekiem potem zwykłym wampirem faktycznie był straszny, potem jego postać to dla mnie komedia.

ocenił(a) serial na 7
Maciek_2

Mam podobne zdanie, Sam stał się śmieszny

ocenił(a) serial na 5
Sylwano_Escobaro

Dokładnie Sam to już karykatura dosłownie .. ogólnie według mnie 4 sezon najgorszy ..

Sylwano_Escobaro

Oglądam już tylko po to by dokończyć. Bzdura goni absurd. Naciągany i zdecydowanie najgorszy sezon. To co zrobili z Samem, to zbrodnia.

ocenił(a) serial na 1
Sylwano_Escobaro

Zgadzam się w stu procentach, zmarnowane potencjały, dwie nijakie bohaterki bez charakteru, Vlad Palownik jako blada kobieta z tłustymi włosami. Mogą obrońcy poprawności sobie krzyczeć, że nie ma znaczenia czy postać to kobieta, mężczyzna, czarny, gej, trans, ale to nie jest prawda. Aktora do postaci dobiera się tak, żeby pasował do swojej roli, wygląd, sposób mówienia, sposób "bycia", ma tutaj sporo do powiedzenia, to bardzo widać kiedy na siłę wpychają aktora, który nie pasuje do roli, ale pasuje do obecnych standardów poprawności politycznej, przykład Mohammed był dobrze dobranym aktorem do swojej roli zagrał ją świetnie, ale już Violet jako nowa Van Helsing to jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Niestety to Netflix, marka już dawno straciła na jakości przez takie akcje jak w tym serialu. Jeszcze dodam na koniec sezon 2 "nie wypowiadaj imienia mrocznego bo może to usłyszeć", sezon 4 "uwolnimy mroczną", nice po prostu nice.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones