PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=592691}

Vera

7,7 1 619
ocen
7,7 10 1 1619
6,0 3
oceny krytyków
Vera
powrót do forum serialu Vera
ocenił(a) serial na 8
daner5

Hura! Ja też znalazłam 1 odcinek z siódmej serii ! Tylko czy będzie ktoŚ tłumaczył?

ocenił(a) serial na 10
Kalina102

no właśnie, z tłumaczeniami Very coraz gorzej, to samo dzieje się w przypadku Midsomer Murders :(

ocenił(a) serial na 8
Kalina102

ja oglądam z angielskimi napisami, bo polskich to bym się nie doczekała ;) ściągam stąd www.addic7ed.com, w ostatnim odcinku (s07e04) to nawet bez napisów, bo występuje polski wątek :D szkoda, że to już koniec, ciekawe czy będzie następny sezon

ocenił(a) serial na 8
chiiii

Dzieki wielkie!!!...za podanie stronki,gdzie sa angielksie napisy do Very.Znalazlam i jestem przeszczesliwa,bo moge dzisiaj wieczorem obejrzec 4-odcinki z ostatniej serii.Sa juz napisy i do 4-go odcinka.Pozdrawiam wszystkich wielbicieli Very :-))) Happy Easter !

ocenił(a) serial na 8
Kalina102

nie ma za co :) tą stronę mam zapisaną jako startową, bo uwielbiam oglądać seriale a najszybciej robią napisy :) miłego oglądania!

ocenił(a) serial na 10
Kalina102

jutro o 20.10 na ale kino!!! :)

ocenił(a) serial na 9
daner5

ja już trzy pierwsze odcinki widziałam, jak zawsze VERA trzyma poziom, polecam !!!!

ocenił(a) serial na 8
daner5

Też się cieszę :)

sylsob1

Wreszcie!!!! Dziś wpadły polskie napisy do nowego sezonu, cieszę się jak dziecko ;)

pogodno_2

Czy są już napisy do 4 odcinka?

sabalaja

Na 99% jeszcze nie.

sabalaja

Hej, są już napisy!

daner5

Ehhh jeden z tych seriali, który się chyba nigdy nie znudzi. Uwielbiam Vere i jej "Pet" albo "Love" :) a ostatni odcinek w tej serii, aż się mi serce rozradowało ;) Vera wyglądała na zadowolona, nawet może szczęśliwą?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones