serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Veronika

2024
45m
5,4 80
ocen
5,4 10 1 80
Veronikę Green, matkę dwojga dzieci i policjantkę z małej miejscowości, zaczynają nawiedzać wizje wzywających ją zmarłych. Chcą aby zmierzyła się z uzależnieniem i skomplikowaną przeszłością, w której tkwi klucz do odnalezienia ich zabójcy. więcej mniej
Veronika zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Veronika Gren (Alexandra Rapaport) jest introwertyczną policjantką i matką dwójki dzieci ze skomplikowaną przeszłością i uzależnieniem od leków. Kiedy pewnego dnia widzi martwego chłopca stojącego na szpitalnym parkingu, początkowo kwestionuje swoje zdrowie psychiczne. Jednak kolejne wizje uświadamiają jej, że stoi twarzą w twarz zVeronika Gren (Alexandra Rapaport) jest introwertyczną policjantką i matką dwójki dzieci ze skomplikowaną przeszłością i uzależnieniem od leków. Kiedy pewnego dnia widzi martwego chłopca stojącego na szpitalnym parkingu, początkowo kwestionuje swoje zdrowie psychiczne. Jednak kolejne wizje uświadamiają jej, że stoi twarzą w twarz z ofiarami niewyjaśnionych zbrodni – i że jej przeszłość jest kluczem do wymierzenia sprawiedliwości i złapania zabójcy, który wciąż jest na wolności.

dystrybucja
SkyShowtime
inne tytuły
Na razie nikt nie dodał wątku na forum . Spróbuj swoich sił i podziel się opinią. Możesz być pierwszy!
Dodaj wątek na forum

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones