PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564860}

Wiktoria znaczy zwycięstwo

Victorious
7,0 7 471
ocen
7,0 10 1 7471
Wiktoria znaczy zwycięstwo
powrót do forum serialu Wiktoria znaczy zwycięstwo

9/10

ocenił(a) serial na 8

Nie rozumiem jak nickelodeon mogło zrezygnować z tego serialu.To było 100 razy lepsze niż męczący Danger Henry czy badziewna Chica. Serial bardzo mi się podobał,wszystkie 3 sezony były na wysokim poziomie,niestety wszystko co fajne musi skończyć się w połowie albo zostać całkowicie zmienione.Niestety

ocenił(a) serial na 4
roman876

I bardzo dobrze, że serial w końcu się skończył. To był kolejny produkt wtórny, typowy dla stacji Disney Channel i Nicekodeon. Któryś z rzędu serial o nastolatkach z parciem na szkoło, które chcą robić karierę sceniczną. Byłam już zmęczona tym i istniejącym tam humorem z puszki, podłożonym śmiechem niemal w każdym momencie, nawet w nieśmiesznych scenach. Teraz na szczęście Nick puszcza "100 rzeczy do przeżycia przed liceum". W końcu coś świeżego, serial nie jest arcydziełem, ale nadaje się dla młodej widowni. W końcu mamy jakąś odmianę na tej stacji.

ocenił(a) serial na 10
roman876

seriale-victorious.5v.pl/index.php Polecam stronę są na niej wszystkie odcinki victorious

roman876

chociaz niebezbieczny Henryk nadal trwa

ocenił(a) serial na 10
roman876

dokładnie!!!! to był jeden z najlepszych seriali nickelodeon a wszystko kręcone po 2014 roku jest męczące i nudne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones