PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657523}
7,5 651
ocen
7,5 10 1 651
Video Game High School
powrót do forum serialu Video Game High School

Wg oficjalnego info z fanpage'a VGHS, powstaje nowy sezon trzeci, który to swoją premierę będzie miał w październiku tego roku. ;)

ocenił(a) serial na 7
Voytash89

PS: W najnowszym zwiastunie dowiadujemy się również, że będzie to ostatni sezon cyklu Video Game High School.

ocenił(a) serial na 7
Voytash89

a wiesz może czy można już ogladnac z napisami polskimi bo pamietam że do 3-4..? odc byly , pozniej tylko ang a dalej to już wgl ledwo mi bylo ze słuchu ogarnac

ocenił(a) serial na 7
emxio

Na polskie napisy poczekasz pewnie bardzo długo, o ile w ogóle będą - nawet nie wiem czy sezon drugi je ma już.

ocenił(a) serial na 8
Voytash89

Polskich nie ma ale angielskie są już do samego końca serii

ocenił(a) serial na 8
emxio

Zrobiłem napisy do całego sezonu pierwszego, więc jakby ktoś chciał to może je ściągnąć przez Napi.

ocenił(a) serial na 7
kudlaty_91

Jak to mozna pobrać?

ocenił(a) serial na 8
emxio

Musisz mieć filmy na dysku.

ocenił(a) serial na 8
kudlaty_91

A potem używasz programu do pobrania napisów

ocenił(a) serial na 7
kudlaty_91

NO dobra wszystko pobrane do filmiku dopasowane napisy , widze że są obok , ale filmik jest bez napisów ;d

ocenił(a) serial na 8
emxio

To zmień odtwarzacz. Ja używam Best Player'a, który sam wczytuje napisy (napisy i film muszą mieć tą samą nazwę). A jeśli i tak nie chce Ci ich wczytać to po prostu je przeciągasz. Tak jak pisałem wszystko zależy od tego w czym odtwarzasz film.

ocenił(a) serial na 7
kudlaty_91

aa ok dzięki :) a tak teraz dodajesz jakies nowe tłumaczenia ? 2s?

ocenił(a) serial na 8
emxio

Dopiero zacząłem tłumaczyć do 2 sezonu, więc będę na bieżąco dodawał napisy. Pewnie jakoś 2-3 razy w tyg. jak będzie czas :)

ocenił(a) serial na 7
kudlaty_91

To super :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones