PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221574}

Wędrówki z dinozaurami

Walking with Dinosaurs
7,9 3 680
ocen
7,9 10 1 3680
Wędrówki z dinozaurami
powrót do forum serialu Wędrówki z dinozaurami

Nigdy wcześniej ani później nie było lepszego dokumentu o tych prehistorycznych jaszczurach. Akurat pojawienie się tego filmu zbiegło się w czasie z moją dinozauromanią. Pamiętam oglądanie tego filmu na kasecie video. Przedstawione tam dinozaury (bardzo realistyczne) mnie fascynowały, moją babcię-przerażały.

Dilofozaur

całkowicie popieram

nie było i raczej nie będzie już lepszego dokumentu o dinozaurach

ocenił(a) serial na 9
Dilofozaur

Również popieram. Do dziś pamiętam jak prosiłem rodziców żeby mi nagrywali wszystkie odcinki na VHS. Szkoda że już tego nie puszczają w telewizji.

ocenił(a) serial na 10
Tom_96

Tak, ale na DVD jest dostępne, świetne filmy, ale żal mi było, jak Liopleurodon umierał;(

ocenił(a) serial na 9
Dilofozaur

Fakt, w sumie te nagrania VHS też powinno się udać przegrać na DVD. Chyba będę musiał tak zrobić i nieco odświeżyć sobie pamięć o tym serialu. Wstyd się przyznać, ale już nawet nie pamiętam tej śmierci...

użytkownik usunięty
Dilofozaur

ale pierwsza scena tego odcinka, kiedy niespodziewanie chapnął tego teropoda robiła wrażenie xD

ocenił(a) serial na 10
Dilofozaur

Mi było z kolei przykro się zrobiło jak w "Pod Skrzydłami Olbrzymów" skonał nie dokonawszy kopulacji stary samiec Ornitocheira - jego agonia i jeszcze ta ostatnia scena jak jego ciało zostało pożerane przez młodego pterozaura była niesamowicie przygnębiającym fragmentem.

ocenił(a) serial na 10
rusekolsztyn

Zgadzam się, "Pod Skrzydłami Olbrzymów" był najbardziej poruszającym odcinkiem. Oglądałem to tak wiele razy, że pewnie do dzisiaj potrafiłbym czytać równo z lektorem;)

ocenił(a) serial na 10
FAniesamowity

Tak, scena z końca odcinka była naprawdę wzruszająca. Nakręcili to bardzo umiejętnie i mi było n koniec bardzo smutno. Cudowny serial, muszę go sobie obejrzeć jeszcze raz jak będę miał czas. Jeden z najlepszych dokumentalnych jakie widziałem.

użytkownik usunięty
Dilofozaur

Oglądałem to bodajże jako siedmiolatek. Bardzo mnie zafascynowały te wielkie gady. Można powiedzieć, że też zostałem dinozauromanem, mama kupowała mi gazety o dinozaurach, albo takie gumowe figurki, których do dziś mam multum. Jednak kiedy dinozaury wyginęły w ostatnim odcinku, wpadłem w pierwszą depresję. Zdałem sobie sprawę, że też kiedyś wyginę tak jak te dinozaury i nigdy już przez całą wieczność nie postawie stopy na ziemi, ani nawet nie pomyśle. Do teraz kiedy widzę dinozaury mam rozterki egzystencjalne. Serial jednak super, mam wszystkie odcinki na DVD.

ocenił(a) serial na 10
Dilofozaur

Popieram na 100 % tylko dinozaury z parku jurajskiego 1993 Stevena spielberga wygladaja lepiej

ocenił(a) serial na 6
Dilofozaur

Może i wtedy nie było lepszego, ale mam nadzieję, że niebawem ten przebije Wędrówki: https://www.youtube.com/watch?v=vnoNeMlNeD0

ocenił(a) serial na 10
Dilofozaur

Mam na dvd te wędrówki z dinozaurami serial 1999 nie tak dawno kupilem miesiac temu pierwszy raz ogladalem na kasecie vhs i zrobiło ogromne wrażenie interesuje się dinozaurami od dziecka tyranozaur ulubiony dinozaur ze wzglefu ze byl miesazerca awiekszym drapieżnikiem na ziemi i uluioe diozaury roslinorzere na 1 miejscu argentynozaur mógł ważyc nawet 100 ton i 30 metrów długości puzniej brachiozaur i diplodok i triceratops i stegozaur ale zautopody ajlepsze moje diozaury ze względu na ch niesamowite rozmiary

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones