PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835082}

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy

The Lord of the Rings: The Rings of Power
5,2 29 779
ocen
5,2 10 1 29779
5,4 16
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
powrót do forum serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy

Czuję profanację prozy Tolkiena.

Igi1997

Też tak uważam.

ocenił(a) serial na 9
kremufkuv

A ja tak nie uważam.

ocenił(a) serial na 1
Igi1997

Bedzie to najdrozszy fanfik Tolkiena wrzechczasow

ocenił(a) serial na 1
jakobsandevill

Fanfiki są robione przez fanów. To jest jakiś komerfik ew. korpofik albo nawet koprofik.

phoebe_Freja

Geratofik xD

Igi1997

Ja ostatnio taki "smród" czułam, gdy wychodził 1 sezon Wiedźmina.

ocenił(a) serial na 5
Tung_uska

jak na moje 1 sezon wieśka jest git 2 już średni a 3 ma być już klapą na całości jak ten serial

ocenił(a) serial na 2
Xterro

Zgadza się, Wiedźmin 1 był średni ale liczyłem że jak dojdą do Sagi to się rozkręci a tu była totalna kupa

ocenił(a) serial na 3
Xterro

Ja się męczyłem z 1 sezonem Wiedźmina. Ten ich Jaskier to jedna z bardziej irytujących postaci. Po drugi sezon już nie sięgnąłem

ocenił(a) serial na 5
Dentarg

no jak na moje 1 był fajny 2 już pełen nieścisłości ale da radę oglądać ale to co ma być 3 to abominacja

Igi1997

To będzie serial w sam raz dla uzależnionych od taniego chłamu hipsterów.

ocenił(a) serial na 4
Radiw84

Aż muszę zapisać ten tekst.

ocenił(a) serial na 9
hybrid_stigmata

Ale wy wiecie, że od lat nie ma już hipsterów?

Igi1997

Nawet Google uważa ta produkcję za dramat.

ocenił(a) serial na 3
michalnachi

A to Google ma swoje zdanie? :D

ocenił(a) serial na 1
Igi1997

Dobrze czujesz. Ale jak zwykle wybronią się że jest to "adaptacja" poza tym pamiętajmy, że serial musi być poprawny politycznie i zawierać w grupie aktorów osoby czarnoskóre w innym wypadku byłaby tragedia.

Igi1997

Jestem zdezorientowana, na jakich podstawach poprowadzony jest motyw i możliwość takiego rozbieżnego poprowadzenia postaci? Czytałam, najpierw później ogladambekaranizaji Władcy Pierścieni a potem Hobbita. Normalnym jest niedosyt bo nie da się w filmie zawrzeć wszystkich wątków ani związków między postaciami. Ale pytanie, jeśli serial nie jest oparty na Silmarillion ktory jest jakoby rodowodem wszystkich istnień ibgatunkowboraz swoistym drzewem genealogiczne, to na czym to ma polegać? Na zebraniu luźnych zapisków nie wykorzystanych wcześniej? Już Listy Tolkiena dały znać że zbudował dużo większą historie niż zawarł w Hobbicie i Władysław Pierscieni. Ale to co widzoalam jako zwiastun wypala mi oczy i grozi rozstrojem Żołądka, bo jestem niemal pewna że nie tak by poprowadził to autor. Jeśli się mylę tobprzeprasaam ale mam wielkie wątpliwości co do sensu i logiki owego przedsięwzięcia oraz co do utrzymania pierwotnych założeń autora. Niemniej jednak pozdrawiam fanów

Aganisz

Nie ma czym być zdezorientowanym, ich pieniądze ich problem jeżeli serial przyniesie straty finansowe i wizerunkowe to spadną im ceny akcji. Taki jest świat jak czegoś się nie robi dobrze to trafia to do śmietnika. Po tym co pokazali to widać że będzie o serial na poziomie serialu Wiedźmin wyprodukowanego przez Netflixa, który też przynosi straty finansowe i wizerunkowe.

ocenił(a) serial na 3
Aganisz

Na dodatkach do Władcy Pierścieni

ocenił(a) serial na 1
Aganisz

Ten serial jest oparty WYŁĄCZNIE o dodatki do Władcy Pierścieni. Do niczego innego twórcy nie posiadają praw. Co więcej, z tego co mówią, całą II Erę zamierzają skondensować do okresu 30 lat. Czy muszę jeszcze coś dodawać?

ocenił(a) serial na 1
Igi1997

teraz wiesz Igorze co ja czuję odnośnie netflixowego łiczera :'(

kgibas666

Witaj.

ocenił(a) serial na 1
Igi1997

no heloł

kgibas666

Co słychać?

ocenił(a) serial na 1
Igi1997

...a nie wiem, gorąco... a oprócz tego, że nie czekam na kolejny sezon "łiczera" to na "rings of wokeness" tym bardziej. może trochę na "wednesday" choć też mam pewne obawy. najbardziej teraz chyba z seriali wyglądam "Cabinet of Curiosities"

Igi1997

Zamiast jojczyć, może najpierw zobacz i wtedy oceń?

ocenił(a) serial na 1
wolflt

To tak jakbyś napisał, żebyś nie oceniał smaku gówna dopóki go nie spróbujesz.

Skuter27

Zapach gówna znasz, bo już miałeś je w gaciach i na ręku. O smaku ktoś ci powiedział. A serialu nie widziałeś. Dorośli tak robią, przynajmniej ci inteligentni - najpierw spróbują, później zaopiniują.

ocenił(a) serial na 1
wolflt

no tak samo jak znam zapach gówna tak samo widze jakie to gówno będzie w trailerach

trailery, zapowiedzi, wywiady aktorów/showrunnerów = zapach gówna

Kto mi powiedział? Ty chcesz mi może powiedzieć?

Skuter27

O książce też wielu mówi, że gówno

wolflt

Nie czytają że zrozumieniem, za dużo literek, głowienka boli. Lepiej pykać na smartwoniku.

wolflt

Aleś zabłysnął. Też uważam że to gunwo. Coś mądrego mi odpiszesz? Nie. Stiupido imbecilio jesteś, tyle w temacie.

kimutepes

Co mam niby z tą wiedzą teraz zrobić?

wolflt

A po co mam tracić czas na ten gniot?

Igi1997

Nie musisz. Tylko na jakiej podstawie oceniasz bez oglądania?

ocenił(a) serial na 7
lukasz92

W tym narodzie funkcjonują jednostki, którym tak oczywistych rzeczy jak wspomniana przez Ciebie wyżej po prostu nie wytłumaczysz, a jeszcze na pyskówkę się załapiesz- nie warto.

Igi1997

Obejrzy i tak. Choćby z ciekawości albo po to, aby potwierdzić swoją tezę, ze to niby gniot ;)

Jeisa

Nie obejrzę. Chyba że trylogię Jacksona. Tam przynajmniej nie było multikulti. Po co oglądać ścierwo Amazona skoro mamy świetną trylogię. A z tą datą premiery to już gruba przesada. W rocznicę śmierci Tolkiena. Wstyd i hańba.

Igi1997

Po to, że ścierwo Amazona jest o czymś innym.

bartoszcyc8

Jak chcesz to sobie oglądaj. Ja już zaznaczyłem że ten serial mnie nie interesuje.

Igi1997

Gdyby cię nie interesował, nie wchodziłbyś na forum poświęcone serialowi. Po prostu jak zwykła cebula masz ochotę się wyżyć, pohejtować, a potem i tak obejrzysz serial.

wolflt

Nie obejrzę. Mam to w du..e.

Igi1997

To już w ten piątek. Nie możesz się doczekać.

wolflt

W ten piątek obejrzę Trylogię Jacksona. Tak. Jak najbardziej bo to świetne filmy. Ale tego gówna od Amazona nie. Najwyżej pooglądam negatywne recenzje i nabijanie się z tych Amazonowych K...w.

Igi1997

To już dziś. Jarasz się?

wolflt

Nie.

Igi1997

I jak, podobało ci się?

wolflt

Nie obejrzałem.

Igi1997

A jak ci Gandalf, podobał się?

wolflt

I nie będę oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones