Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy (2022)
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy: Sezon 1 Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy Sezon 1, Odcinek 1

Cień przeszłości

A Shadow of the Past 1h 5m
5,2 3 990
ocen
5,2 10 1 3990
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
powrót do forum s1e1

Przewidywana porażka?

ocenił(a) serial na 3

Od dawna ludzie pisali że z Tolkienem ma to mniej wspólnego, niż np. Wisła Kraków. Nie jestem fanem, więc mam to gdzieś. Fakty są takie, że jako zagorzały fan fantasy, męczę się już od połowy pierwszego odcinka. Władcę Pierścieni przeczytałem, dawno bo dawno ale jednak. Ekranizacja Petera Jacksona, zasłużenie dostała trochę nagród. Trylogia PJ była świetna, spopularyzowała ten świat i przede wszystkim wykreowała pewne popkulturowe standardy. Na dzień dzisiejszy, jeśli ktoś nie stworzy arcydzieła to nie ma mowy o istnieniu wizji amazonu. Jest, albo tak nas wszystkich nauczyli 20 lat temu albo w wcale. Twórców amazona za bardzo poniosła fantazja. Chciałem jeszcze trochę się rozpisać ale lanie wody nie ma sensu. To jest zwyczajnie złe.

variat

Zgadzam się w pełni, zawód i taki sam trypel jak Wiedźmin.

ocenił(a) serial na 2
Minions

Zgadzam sie, oglądanie tego jest po prostu męczące. Ciężko utrzymać uwagę na czymś co nie wzubudza żadnych emocji.

ocenił(a) serial na 9
lorddryp

Co do wzbudzania emocji, to chyba dobrze? Wolisz może Andy'ego Warhol'a i film Sen? 5 godzin spiacy czlowiek?

ocenił(a) serial na 9
variat

Śmieszny człowieku czytający książkę ,powiem ci tak znam dużo osób które obejrzaly 2 odcinki i są zachwycone,wiadomo gusta maruderów są różne więc oglądaj telenowele

ocenił(a) serial na 1
karolxx

karolxx - miliardy much na ten przykład jedzą gówno... Tyle mogę napisać o twoim wpisie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 3
karolxx

" znam dużo osób które obejrzaly 2 odcinki i są zachwycone" to jest dopiero śmieszny argument

ocenił(a) serial na 1
karolxx

Czyli ktoś kto czytał książkę i twierdzi, że serial nie ma jakościowo podejścia do oryginału, jest przez Ciebie odsyłany do oglądania telenoweli? Obrażanie pokazuje Twój brak argumentów.

ocenił(a) serial na 5
karolxx

Tu nawet gra aktorska i fabuła padają nie mówiąc że to nie ma nic wspólnego z książką

ocenił(a) serial na 3
karolxx

Inwektywy na poziomie julki z tik-toka, użycie kryterium ilościowego i jakże widoczna awersja do książek. Mama pozwoliła Ci mieć dostęp do internetu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones