Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy (2022)
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy: Sezon 1 Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy sezon 1, odcinek 6

Udûn

1h 9m
5,9 2 057
ocen
5,9 10 1 2057
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
powrót do forum s1e6

Mistrzowskie dialogi

ocenił(a) serial na 1

Jeden z moich ulubionych dialogów. 6 odcinek 12m 02s.
Galadriela:
- Jego matka…, co się z nią stało?
Kapitan Elendil:
- To dziwne, przez większość życia spoglądałem na wschód by ujrzeć słońce wschodzące nad morzem i na zachód by zobaczyć jak zachodzi nad lądem. Choć płyniemy w stronę świtu czuję się jakbyśmy zmierzali ku nocy… Utonęła.
xD
Ten serial jest tak durny, że to przechodzi ludzkie pojęcie.

ocenił(a) serial na 1
Meudrzec

15:12 Skisłem.
- Odwagi, widziałem jak mniejsze armie zwyciężały potężniejszych przeciwników. Wkrótce zajdzie słońce wypełnijcie swój obowiązek, a przyrzekam, że jeszcze zobaczycie jego wchód. Wierzycie mi?
- Tak
- Wierzycie!?
- Taaaak!
Typiara za nim się poczuła.
- Na pozycje!
xD
Nie mogę z tego jak ona mówi to „to your positions!”. Kisnę w środku jak to widzę.
Typ Elf walnął przemowę, a ona się podpina i rozstawia wieśniaków po kątach jak jakiś Maximus Decimus Meridius - dowódca wojsk północnych, generał legionów Feliks, lojalny sługa prawdziwego cesarza, Marka Aureliusza. Ojciec zamordowanego syna, mąż zamordowanej żony.

ocenił(a) serial na 4
Meudrzec

To jest możliwe gdyż jest DOWÓDYCZYNIĄ!!! ;)))))

ocenił(a) serial na 5
Meudrzec

uśmiałam się do łez XD

ocenił(a) serial na 1
Meudrzec

Przedtem był jeszcze taki generyczny dialogi z Isildurem.
Skąd wiedziała, kto jest ojcem Isildura?
Skąd wiedziała, że coś się stało z jego matką?
Cholerna elfka czyta w myślach!

ocenił(a) serial na 8
Meudrzec

Panie, czepiasz się dla samego czepiania. W tym dialogu nie ma nic złego. Nie chciał rozmawiać o śmierci żony, więc opowiedział metaforę, po czym dał jej treściwą odpowiedź i odszedł.

Gdybyś tak analizował wszystkie filmy i seriale, to miałbyś naprawdę smutne życie, bo nic nie byłoby warte obejrzenia.

ocenił(a) serial na 3
truegod

metaforę czego?

ocenił(a) serial na 3
truegod

- Jak się czujesz?
- To dziwne... obudził mnie blask wschodzącego słońca i piękny śpiew ptaków. Choć każdego dnia zmagamy się z przeciwnościami losu - wieczorem jest czas na spoczynek. Dobrze się czuję.

Takich kapitalnych dialogów mogę sypać jak z rękawa. Zgłoście mnie do Amazona. Mój talent się nie zmarnuje a ja chętnie bym przytulił milion dolarów za scenariusz do drugiego sezonu :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones