Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy (2022)
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy: Sezon 1 Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy sezon 1, odcinek 6

Udûn

1h 9m
5,9 2 057
ocen
5,9 10 1 2057
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
powrót do forum s1e6

Każdy odcinek ma innego reżysera, a w szóstym odcinku jest to akurat 63 letnia Charlotte Brändström ze Szwecji i chyba lekkie oderwanie od "realiów" USA zadziałało, bo odcinek jest do zniesienia w porównaniu ze wszystkimi poprzednimi. Nadal wygląda to jak jakiś fanfic LOTR, a kawaleria Numenoru zawierająca w składzie 60 osób jest trochę śmieszna. Nie będę wymieniał też luk logicznych, bo jest ich sporo, ale przez samo skupienie na walce w odcinku nie trzeba przez godzinę słuchać głupich dialogów. Podkręcanie muzyczki z horroru w scenach z pochodniami wyszło trochę śmiesznie, każdy wie kim byli orkowie, to nie żadni seryjni mordercy z USA, niech dadzą już z tym spokój.

ocenił(a) serial na 4
Nelias

Drogi filmwebie, nawet nie potrafisz stworzyć funkcji usuwania lub edytowania postów na forum odcinków, a zdzierasz kasę na użytkownikach przez nachalne reklamy, żałosny serwis, który został zbudowany przez ludzi (dodawany content, posty na forum i oczywiście oceny, a teraz jest to bezczelnie monetyzowane, zróbcie jeszcze Filmweb+++ może).

Zapomniałem dodać ocenę do komentarza: wyjątkowo 5.5/10 (poprzedni odcinek 3/10). Generalnie staram się ten twór oceniać jak najbardziej obiektywnie i obecnie po 6 odcinkach moja średnia to 4.6/10, czyli bardzo zbliżona do tej z Filmwebu i Rotten Tomatoes, wniosek: IMDB Amazona to fałszywy serwis z fałszywą średnią 6.9/10 i 150K kupionych głosów lub po prostu dodanych do bazy (bo mogą). Oceny 1/10 jak najbardziej zrozumiałe od wielbicieli Tolkiena, a 10/10 trochę mniej... może od nastolatków, którzy nigdy nie oglądali filmów Jacksona lub nie czytali żadnej książki Tolkiena, nawet Hobbita, czy nigdy nie oglądali prawdziwego arcydzieła kinematografii.

Nelias

Twór to ty jesteś i to w dodatku krytyki filmowej, proponuję terapię odwykową od mleka bebiko. Jak ja dziękuję losowi za to, że oglądając Czterej Pancerni i Pies nie musiałem skrupulatnie liczyć ilość wystrzelonych pocisków z Rudego i ich zgodności z faktycznym stanem amunicji.
Odnośnie fałszywych serwisów to myślę, że tu akurat króluje Filmweb pozwalając oddać głos każdemu, małpie, frustratowi czy neliasowi super krytykowi filmów.
Normalnie polałem się z twojego wątku.

ocenił(a) serial na 1
Ybor

nie płacz

ocenił(a) serial na 5
Ybor

To nie dawaj głosów i tyle. Jakby dziwne, że nie widzisz tego jak małpa się zachowujesz i jak bardzo sfrustrowany jesteś pisząc ten komentarz trochę lekka hipokryzja. No, ale jak ktoś temu serialowi daje 8 to co się dziwić

MateuszWozniak2001

Dzieciaku odstaw wąchanie, jak oglądam filmy dla frajdy, relaksu, przygody a ty najwyraźniej skupiasz się na liczeniu koni, rycerzyków i czasu względem odległości jaki przebyli z pomocą z za morza.
Uwierz w to co piszę kinematografia nie jest tobie dedykowana, kup sobie armię z lego baw się ustawiaj według woli i licz według upodobań a krytykę i ocenę zostaw prawdziwemu odbiorcy.

Ybor

Ty oglądasz filmy dla frajdy i nie masz problemu z tym ze na tych 3 statkach zmieści się 10.000 żołnierzy razem z koniami czy będziesz ich nawet 50.000 bo dla ciebie jest to fajne

a inni maja z tym problem i wymagają coś więcej od tego serialu

załóż temat napisz jak zajebisty jest to serial i się tego trzymaj a nie chodzisz i głosisz swoje tezy z dupy nie musisz tak płakać ze ktoś inny podchodzi do tego co ogląda inaczej niż ty


- jak oglądam filmy dla frajdy, relaksu

Młode wilki tez oglądałeś dla frajdy i relaksu :)

twoje ocenianie filmów seriali jest bardzo dziwne jak na człowieka z takim podejściem

najwidoczniej jesteś tylko zwykłym trollem

Script

Dorośnij a zrozumiesz !!!

Ybor

dziwnie to brzmi kiedy pisze to osoba która płacze bo komuś się nie podobał serial :)

ocenił(a) serial na 5
Script

chłopie jakie 10 tys? Już nie wymyślaj bzdur betonie

trukomholek

Jak nie potrafisz czytać z zrozumieniem to polecam czytać tekst więcej niż 5 razy

napisałem ze dla niektórych ludzi nie ma problemu jeśli na 3 statkach zmieści się 10.000 ludzi czy 50.000 bo ci ludzie to oglądają dla przyjemności i nie przejmują się takimi rzeczami byle by było epicko i coś sie działo na ekranie

wiec betonie najpierw czytaj cala dyskusje później komentuj

do tego by czasami rozumieć komentarz trzeba tez czytać te do które odnosi się np. mój komentarz a widocznie ty tego nie zrobiłeś betonie



ocenił(a) serial na 5
Script

właśnie napisałeś znowu to samo, może najpierw przeczytaj to co napisałeś 10 razy, zanim to opublikujesz.

trukomholek

to ze ty po przeczytaniu mojego komentarza myślisz ze ja napisałem ze w serialu na 3 statkach do Śródziemia płynęło 10.000 żołnierzy albo 50.000 to już twój problem

przecież nie rozłożę ci mojego komentarza by ci to wyjaśnić na 50 linijek tym bardziej ze i tak byś nie ogarnął o co chodzi

a najlepsze ze przeczytałeś jeszcze raz i nie dotarło ewentualnie dotarło ale nie chcesz z siebie zrobić betona co nic nie rozumie

ocenił(a) serial na 5
Script

czy ty siebie w ogóle czytasz zanim coś napiszesz, czy robienie z siebie idioty sprawia ci frajdę?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
trukomholek

OOO widzę postęp zmiana retoryki na Matkę

takie to typowe dla tych co wchodzą czytają i dają komentarz z dupy jak ten twój a później jak się okaże co zrobili to zaczynają udawać ze on wszystko ogarnia

chłopie jakie 10 tys?

wiesz gdybym tam wpisał 10 milionów żołnierzy na statku to sam mój komentarz by nie zmieniał nic z przekazu

a ty byś może skumał szybciej sorry nie wiedziałem ze tu takie osobistość przesiadują ze trzeba jak dla prostego chłopa pisać co i jak



ocenił(a) serial na 5
Script

Proszę, ośmieszaj się dalej, ubaw z cb niezły chłopaku.

trukomholek

Mam się dalej ośmieszać czy nie bo napisałeś dwa komentarze jeden po drugim sprzeczne z sobą

musisz na spokojnie pisać

jak tam te 10 tys? jeszcze ogarniasz czy nadal beton jesteś ?

ocenił(a) serial na 1
trukomholek

Trukomholek. Przykro mi kolego - neutralny czytelnik, który zapoznał się z waszą dyskusją delikatnie sugeruje Ci abyś przestał się wypowiadać bo to Ty robisz z siebie głupka. Brak inteligencji nie usprawiedliwia braku umiejętności czytania a wycofać się należy wcześniej bo mniej głupio się wtedy wygląda.

trukomholek

Przecież „10 tysięcy żołnierzy” to hiperbolizacja absurdu pokazanego w serialu. Zacznij czytać ze zrozumieniem żebyś mógł uczestniczyć w rozmowach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ybor

to właśnie pasuje do was obu

-wiesz gdybym tam wpisał 10 milionów żołnierzy na statku to sam mój komentarz by nie zmieniał nic z przekazu

nie moja wina ze pan dorosły nie ogarnia co właśnie czyta

ocenił(a) serial na 5
Ybor

Co ty dzieciaku masz z tym liczeniem? Widać, że od rzeczywistości jesteś mocno odklejony i jak oceniasz filmy na podstawie frajdy relaksu i przygody to zostaw lepiej komentowanie ludziom, którzy oceniają filmy i seriale pod każdym aspektem a nie bo ładne widoki i przygoda to dam 8 xD. Ehhhh

MateuszWozniak2001

Jak dasz 8 to nie zapomnij uzasadnić decyzji tylko na Boga nie pisz, że jak jechało 500 konnych to ich policzyłeś i faktycznie tyle było.

ocenił(a) serial na 1
Ybor

Czy ty jesteś tak głupi czy tylko udajesz? Przecież ten serial to właśnie taka zabawa w żołnierzyków. To jakby do "rudego" wsiadło 10 ludzi - a każdy z własnym psem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
GunMeat

Tak , tak dzieciaku napisał to gimbaza troll od Królewny Śnieżki, weź się za naukę rok szkolny się zaczął. Co za czasy dzieciarnia uważa, że dorosła do recenzji kina a najbardziej rozbawiła mnie twoja wypowiedź w Żółta łódź podwodna no eureka "gdyby nie piosenki Beatlesów, to dałbym 1/10 niestety, sama fabuła nie porywa w żaden sposób" no geniusz z ciebie, gdyby nie muzyka? Nie będę rozwijał tematu bo za głupi jesteś na niego !!!

ocenił(a) serial na 1
Ybor

co ty tam bredzisz? jak zwykle nic merytorycznego nie napisałeś.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
Ybor

Boże niech każdy daje taka ocenę jaka mu się podoba. Czepianie się na siłę, że na tych 3 statkach nie mogło się zmieścić 200 osób + 200 koni to szukanie błedów na siłę. Skąd w was tyle jadu? Jak ma być dobrze w tym kraju skoro tak się zachowujecie do siebie? Każdy taki mądry umie drugiemu wytykać błędy a wy co? Święci? Ogarnijcie się, bo się tej słownej nienawiści nie da czytać. Idźcie się kłócić na pw lub w realu, a nie zaśmiecacie takim gównem filmweba. Pozdrawiam

Barricade18

Widzisz problem w tym, że gówniateria próbuje udawać dorosłych, spora ilości oglądanych filmów na ich kontach to bajki co może jedynie świadczyć o wieku a jaki wiek taka filozofia.

Ybor

Gówniateria pisze opinie o serialu który ogląda i pisze to co widzi

a dorośli tacy jak ty chodzą i płaczą bo ejjj ale ty się nie znasz to ja się znam i to ja mogę pisać na temat serialu bo ja się znam


ciekawe kto w takim razie musi dorosnąć ???

popłacz jeszcze trochę i do spania panie dorosły :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ybor

W stajni się wychowywałeś? Mówisz o kulturze nie znając jej. Dzwon ma to do siebie, że jest głośny, ale pusty w środku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ybor

Panie dorosły, ty nie umiesz prowadzić kulturalnej dyskusji. Możesz mieć i sto lat, mentalnie utknąłeś gimbazie. Obrzucanie obelgami oponentów to domena gowniakow. Wal więcej postów, wściekaj się bardziej, a staniesz się coraz mniej autentyczny, a przy tym śmieszny i żałosny. Im bardziej obrzucasz błotem ludzi tym większe politowanie będziesz wzbudzał u ludzi, którzy coś prezentują sobą i raczej nie będą chcieli się z tobą utozsamiac. Twoje życie, twój wybór.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ybor

Utwierdzasz tylko moja rację. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ybor

Obrażając bez podstaw innych użytkowników pokazujesz, że tak naprawdę potrzebujesz akceptacji, ktorej nie otrzymałeś od rówieśników. Próbujesz podbić sobie bardzo niskie ego. Jak widać dorastanie nie było dla Ciebie mile i nabawiles sie mnóstwo kompleksów, więc próbujesz sobie to odbić anonimowo w necie. Pozostaje tylko współczuć.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ybor

Właśnie po takich tekstach widać z kim ma się do czynienia panie dorosły

dużo razy dzisiaj płakałeś bo ktoś w internecie napisał coś nie po twojej myśli ?? a przecież ty się znasz najlepiej i wiesz wszystko nie jakieś dzieciaki co piszą opinie o serialu które oglądają :):)

kim jest osoba która co chwile w komentarzach zaznacza ze on jest dorosły a inni to dzieci gdzieś to czytałem jak sobie przypomnę to dam ci znać bo pamiętam ze było to w dziale psychologi i ze tacy ludzie maja pewny problem w swojej głowie coś w stylu ze są dorośli ale tok rozumowanie maja dziecka dlatego wszystkich traktują z góry jak dzieci

dlatego piszesz do każdego z kim rozmawiasz ze jest dzieckiem i podkreślasz ze ty jesteś dorosły

mam nadzieje ze to znajdę może trzeba ci terapii


Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Script

idź już spać nie robisz wrażenia a taki jak ty już widziałem setki na Filmwebie. Ty dorosły 15 latku z Królewną Śnieżką w arcydziele i ulubionych.

Ybor

Do tego kłamca jesteś no no ładnie się nam tu przedstawiłeś coś jeszcze napiszesz jakieś kłamstwo ? albo znowu ze ty dorosły my dzieci ?

ocenił(a) serial na 2
Ybor

Ukrywasz swoje oceny, więc nie masz prawa innym ich wypominać. Więcej kultury osobistej by się przydało.

nazuul

rozumiesz pojęcie prawo? chyba nie !!!

ocenił(a) serial na 2
Ybor

Nie zrozumiałeś, to inaczej: jeżeli w ogóle uznawać cudze oceny za argument w dyskusji na temat jakości danej produkcji (moim zdaniem to niezasadne), to dla równowagi i uczciwości powinna to jedynie osoba nieukrywająca własnych ocen czynić. Zresztą Script żadnemu filmowi nie wystawił oceny, więc chybiłeś.

ocenił(a) serial na 1
Ybor

i znowu nic na temat. ale alt-konto to owszem zdążyłeś założyć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones