Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy (2022)
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy: Sezon 1 Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy Sezon 1, Odcinek 7

Oko

The Eye 1h 12m
5,3 1 804
oceny
5,3 10 1 1804
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
powrót do forum s1e7

1. Czemu Hartfooci nie mają chłopców w swoim plemieniu? Same kobiety, dziewczynki i starzy goście....
2. Czemu ten odcinek ma tytuł OKO?
3. Czemu znowu kolejna zżynka z trylogii - scena pod konarami drzew w lesie (ukryci Galadriela i Theo)?
4. Itd. itd.

ocenił(a) serial na 3
alantolina

1. Ponieważ wodzem hobo-bitów jest Bill Cosby a nie Kevin Spacey
2. Ponieważ wyraz oko to palindrom. Czytany od tyłu znaczy to samo co od przodu. A fabuła w 7 odcinku jest w tym samym miejscu co w 1 odcinku.
3. Ponieważ showrunnerzy tego serialu cierpią na indolencje twórczą i jedyne co potrafią to kopiować sceny z innych filmów.

ocenił(a) serial na 1
zarptak

hahaha

zarptak

Z tym palindromem to było świetne!

alantolina

Punkt pierwszy właśnie dał do myślenia dlaczego w czasach Frodo i Sama nie bylo czarnych Hobbitow. Amazon chyba chcial przedstawić nam Harfooty na moment przed wyginięciem nacji.

michalnachi

hehe, mi to pytanie nasunęło się po tym, jak ktoś zasugerował, że jak spalono im wozy, to teraz się osiedlą i stworzą Hobbiton. Rozejrzałam się po ekranie i pytam, jeśli tak, to gdzie parytety, gdzie ojcowie przyszłych dzieci? Jakiś obcy wielkolud musiał im pomóc dźwigać wóz, bo nie rodzili się synowie? ;)

ocenił(a) serial na 3
michalnachi

Hobbici z Hobbitnu to nie są Harfootowie więc mogą wyglądać odmiennie niż oni. Przy czym zdecydowanie lepiej gdyby na przykład wszyscy Harfootowie byli czarni, a nie multi etniczni.

andand22

Kompletnie nie przeszkadzalo mi gdyby z Harfootow zrobili wioskę afroamerykanska. Przeszkadza mi, że twórcy robią w tym miejscu z logiki ladacznice. Matka Nori ma ciemniejsza karnację, a ojciec jest biały, więc logiczne powinno być, że dziecko powinno być mulatem. Wystarczy tylko by twórcy nie robili takiego grochu z kapustą, który próbuje zastąpić zdrowa logikę. Serial jest odwalony na odpieprz.

michalnachi

Jeśli dobrze wsłuchiwałem się w mdłe dialogi w tym serialu, to wynika z nich, że "matka Nori" nie jest jej biologiczną matką- tak tylko chciałem sprostować ;)

Nie zmienia to jednak w żaden sposób tego, że ta ich mała społeczność nie ma prawa bytu w takiej formie w jakiej została przedstawiona- ot kilku czarnych, kilku białych i kilku azjatów. Pewnie poszczególne rodzinki pie*rzą się tylko we własnym gronie, żeby zachować czystość rasy xD (Chyba, że spotkali się tydzień temu, ale nikt nas o tym nie poinformował).

Kłuje to w oczy strasznie...

ocenił(a) serial na 3
andand22

Harfootowie, Fallowhidowie i Stoorowie byli już wymieszani, gdy zakładali Shire. Ale faktycznie lepiej by bylo, gdyby dali do serialu wszystkie grupy i odróżnili je np. kulturą, gospodarką i kolorem skóry. Wtedy Harfootowie mogli wygldac, jako najbardziej sniadzi jak np. mieszkancy Bałkanów.

alantolina

1.przecież są chłopcy harfuccy
2. zrzynką może być też las,

pandada

gdzie? rozumiem, że w domyśle, bo na ekranie chyba nie było ich widać, jeśli tak, to kiedy?

ocenił(a) serial na 2
alantolina

Może siostra Nori identyfikuje się jako chłopiec. Spodziewałbym się tego typu akcji.

alantolina

1. Bo feministki by się obraziły....
2. Bo kakaowe oko w postaci wulkanu Saurona wydaliło z siebie wszystko...
3. Bo ta trójka gamoni (w tym jedna gamonica) nie potrafią stworzyć normalnego scenariusza...
4. Serial dla ludzi o iq=60, gdzie mając tony nonsensów dodatkowo prowadzi widza debila za rączkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones