PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=367031}

Włatcy móch

5,9 55 637
ocen
5,9 10 1 55637
3,3 7
ocen krytyków
Włatcy móch
powrót do forum serialu Włatcy móch

Mógłby powrócić

ocenił(a) serial na 9

Twórcy mogliby lekko "postarzeć" bohaterów. Wciąż mamy się z czego śmiać, wciąż można przerysowywać nieciekawą otaczającą nas rzeczywistość, a biorąc pod uwagę wysoki poziom filmu, można liczyć na świetny sezon. Polski South Park, zasługuje na kontynuację.

użytkownik usunięty
nillvo

Teraz nie ma miejsca na takie seriale. Kiedyś Włatcy Móch, 13 posterunek, Miodowe Lata, Świat według Kiepskich. Dziś muszą pokazywać bogactwo i burżuazję, podboje miłosne młodych dam i ich romanse.

ocenił(a) serial na 7

I na to idzie abonament, na takie gówna które zajmują 3/4 ramówki większości telewizji. Kiedyś starczyła jedna - dwie telenowele na stację dziś każda ma całą litanię swoich seriali.

użytkownik usunięty
Walka_dalej_trwa

Dolicz jeszcze paradokumenty. Dziennie w otwartej TV można doliczyć się około 24 godzin tego szajsu.

nillvo

Czesio i reszta w gimnazjum.
Dałoby się wymyślić coś ciekawego.

ocenił(a) serial na 1
nillvo

nieee

ocenił(a) serial na 10
nillvo

Spoko by było

ocenił(a) serial na 6
nillvo

Czesia raczej nie dałoby się postarzyć.

ocenił(a) serial na 9
Bodzepor

No to oczywiste, ale był najwyższy w klasie więc może by nie odbiegał zbytnio :)

ocenił(a) serial na 6
nillvo

Pytanie brzmi jakim cudem by dotarł do gimbazy, skoro z tego co pamiętam w dzienniku miał same banie?:P

Bodzepor

-Ej, Maślana.
-Co?
-Twój tata podobno da ministrowi oświaty w łapę abyś zdał.
-No tak i co?
-No to mógłbyś też go poprosić, aby zapłacił również za mnie, Czesia i Konieczkę?
-Spoko wodza, postaram się go przekonać.
-Dzięki.
I w taki oto sposób Czesiek i reszta znajdują się w gimbazie.

ocenił(a) serial na 9
donmaslanoz14

otóż to.:D

ocenił(a) serial na 7
nillvo

Ale zakończenie serialu mogło by być bez happy endu. Np.po dostaniu się do gimbazy, 1 września podczas rozpoczęcia roku Maślana, Anusiak, Konieczko i Czesio odkrywają, że zostali rozdzieleni i trafili do równoległych klas.

ocenił(a) serial na 7
nillvo

Odcinki z tego co pamietam był ze sobą luźno powiązane i nie miały jakieś strasznie spójnej fabuły. A pomysły na odcinki się znajdą. Ja już mam jeden.

nillvo

po co ciągnąć to co niby było zabawne , jednak i tak się znudziło

ocenił(a) serial na 7
nillvo

Nie, dla mnie Włatcy móch się wypalili, pierwsze sezony a odcinki ostatniego sezonu to są dwa światy.

użytkownik usunięty
nillvo

Niby jakim cudem przecież w pełnometrażówce wszyscy kojtnęli? No niby serialik, swoją drogą moim zdaniem genialny, a film pełnometrażowy to trochę inna beczka ale może takie właśnie miało być definitywne pożegnanie z bohaterami? Chociaż nie pamiętam czy po filmie były jeszcze jakieś odcinki czy ostatni wypuścili przed. W każdym razie teoria całkiem prawdopodobna. Mi by z kolei zależało, żeby wydali wszystkie sezony na płytkach,bo chyba nie było dotąd pełnej kolekcji? Uwielbiałem jeszcze kawalerskie wieczorki z browarkiem oraz Czesiem i ekipą. Eech piękne lata.

ocenił(a) serial na 8

Film ukazał się w 2009 roku, a serial powstawał do 2011 roku. Każdy odcinek traktuje o innej tematyce. Ostatni odcinek, "Dzień lotnika", nie stanowi pożegnania z widzami. Bartosz Kędzierski, reżyser serialu, w wywiadzie powiedział, że kontynuacja zależy od producentów i TV4.

użytkownik usunięty
LTE

dzięki za info. Oj żeby kontynuowali. Owszem późniejsze odcinki były lepsze i gorsze ale W.M. to W.M.

nillvo

Po ostatnim teledysku opublikowanym na kanale YT Polsatu i wpisach Bartka Kędzierskiego (reżysera serialu) wydaje mi się, że wkrótce Włatcy Móch powróca! :D

ocenił(a) serial na 7
Tomasz_Jasinski123

było by fajnie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones