PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=221153}

W świecie mitów

MythQuest
7,6 543
oceny
7,6 10 1 543
W świecie mitów
powrót do forum serialu W świecie mitów

polecam swietnie zagrany i ogolnie ciekawy :)

shato

Tak to prawda bardzo fajny serial szkoda, że nie można go nighdzie znaleźć w sieci i ściagnać :(

ocenił(a) serial na 7
Potepiona

Ile ja bym dała za to żeby był w necie;))) widać, że dawno nagrywany..jakość itd...ale kurcze czekam na ten serial bardziej niż kiedyś...takie sentyment!:D

KaSiAx93

nie Ty jedna, wiele osób szukało. ja żebym sam miał lepszy sprzęt to bym pozgrywał i wrzucił na net, ktoś prosi o powtórki to na tele5 leci od poniedz do piąt godz. 14:05, ja sam się urywam z roboty żeby obejrzeć ;)) pozdro

shato

Mi też się podobał. TVP1 ma sporo fajnych filmów tego typu : )

ewelina_5

Noooo
Super serial;)
Szkoda że, nigdzie nie leci

ocenił(a) serial na 8
shato

jeden z lepszych seriali :]
AdamsObbl

ocenił(a) serial na 8
shato

Tak ma sz racje z checia go goladałem chociaz jestem stary chłop

ocenił(a) serial na 9
shato

Jej, aż się sentymentalnie zrobiło jak sobie przypomniałam jak kiedyś z zapartym tchem czekałam na każdy następny odcinek, chętnie bym to zobaczyła jeszcze raz, to było świetne :D Szkoda że takie krótkie :(

ocenił(a) serial na 8
Oslica

Wie ktoś może jak nazywał się serial wyświetlany w sobotnie ranki przed "W świecie mitów"? Był o grupie osób tropiących zagadkę końca świata, czy soś w tym stylu...

ocenił(a) serial na 7
niceta

Hmm...macie może możliwość nargania ostateniego odcinka i wrzucenia na YT?;p

ocenił(a) serial na 9
niceta

Zapewne chodzi Ci o Veritas: The Quest, oba seriale bardzo fajne :)

gregons

kurcze, szkoda, że tylko 13 odcinków. Z tego, co pamiętam, to nie udało im się przywrócić ojca do ich świata.

użytkownik usunięty
czlowiekfrank

Ja pamiętam że tak się z nim mijali, mijali, aż w końcu ostatni odcinek był taki pełen napięcia, jakiś Chińczyk się u nich zjawił i sobie myślałam "O! Już niedługo! Już się w końcu spotkają!" i tak czekałam na następny odcinek a okazało się że już więcej nie ma. Urwali serię i pozostawili widzów z niedokończoną historią. Ech :(
A taki świetny serial! :)

ocenił(a) serial na 6
czlowiekfrank

Zgadzam się szkoda że nie nakręcili więcej odcinków.A jak skończyli, to chociaż mogli żeby swojego ojca przywrócili do swojego świata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones