PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736276}

W cieniu

Umbre
7,7 2 887
ocen
7,7 10 1 2887
W cieniu
powrót do forum serialu W cieniu

serial wciąga jak odkurzacz.. 2 dni, dostęp do hbo go i pierwszy sezon mam za sobą. Z niecierpliwością czekam na drugi. Wierzę, że będzie.. po tym jak zakończył się pierwszy, czekam z niecierpliwością. Serial bardzo dobry, największym plusem serialu są wyraziste postaci i ukazanie życia w Rumunii bez przebarwień. Polecam!!!

ocenił(a) serial na 8
maziu90

ile odcinków jest na hbo go? u mnie 8 i ostatni nie chce się właczyć, myślałam że to leci na bierząco a tu jednak jakiś błąd?

ewenika

odcinków jest 8, juz jutro beda w calosci z lektorem na serfilm pl

zachęcam :)

ocenił(a) serial na 7
Wojtek_Wojtkowiak

Ja zachęcam do obejrzenia ,,Ray Donovan,, 100 razy lepszy :)

40dorota

Dopiero zaczynam oglądać "W Cieniu" ale na IMDb Ray Donovan ma 8,3, a Umbre 9,1, więc?

ocenił(a) serial na 9
40dorota

No nie żartuj. Donovan to może nogi myć Umbre.
..

ocenił(a) serial na 6
maziu90

Tez tak miałem...do 7 odcinka kiedy akcja siadła a samo zakończenie rozczarowuje. Zupełnie jakby 2 ostatnie odcinki robił ktos inny, bez pomysłu...

ocenił(a) serial na 7
maziu90

W sumie jak wyżej, świetnie, fantastycznie i rozczarowanie.
Odcinki
1-6 - bardzo dobry
7 - co najwyżej średni
8 - ostatni - idiotyczny
Trzeba przyznać, że warsztatowo, oddanie realizmu (poza końcówką) doskonałe. Fabuła spójna. W sumie zakończenie tym bardziej boli, że całość była bardzo dobra.
Dobre aktorstwo - główny bohater ma średnie pole do popisu. Ale pozostali na 5.

ocenił(a) serial na 10
gudell

Główny bohater ma właśnie wielkie pole do popisu. Przy okazji aktorstwo REWELACJA! Wszystkie postaci krwiste, wyraziste... Poza tym zakończenie świetne! Zresztą zależy czy mowa o pierwszym sezonie bo rozumiem że to o nim piszecie. A więc to nie jest koniec bo jest jeszcze drugi sezon, a będzie i trzeci... Zakończenie pierwszego sezonu świetne. Drugi sezon za krótki! Kończy się może nie w połowie ale co najmniej dwa odcinki tam by się przydały... Ja oglądając 6 odcinek drugiego sezonu byłem pewien że to nie koniec i bardzo się zdziwiłem tydzień późnej że nie ma kolejnego odcinka....

maziu90

Ja pyknąłem 2 sezony w 3 dni. Rewelacja , Reru przypomina mi trochę Raya Donovana.

ocenił(a) serial na 2
SidLeniwiec

Dla gimbazy dla której szczytowym osiągnięciem są produkcje Netflixa i Gomorra,żal każdej minuty spędzonej przed ekranem .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
sebo2255

Napisałem debilowi, że jest debilem, a że debilem jest to oczywista oczywistość.
Co tu jest niezgodne z regulaminem?
Przecież to nie moja wina, że to debil...

maziu90

Świetny, a za realia dla nas egzotycznej Rumunii dodatkowy plus. Widać te różnice pomiedzy naszymi serialami , jakiś inny klimat bez spiny , jest coś egzotycznego co nie potrafię nazwać. jestem po pierwszym sezonie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones