W głębi lasu (2020)
W głębi lasu: Sezon 1 W głębi lasu Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek W głębi lasu (2020)

Koniec niewinności

End of Innocence 54m
6,7 982
oceny
6,7 10 1 982
W głębi lasu
powrót do forum s1e1

Serial absolutnie niczym nie ciekawi. Widz nie dostaje nic co mogłoby w jakimkolwiek stopniu zachęcić do dalszego oglądania.. Po pierwszym odcinku jestem wymęczona brakiem ciekawej histori,, chociaż jednego ciekawego wątku... Masa 'ladnych' pokolorowanych obrazków i tyo wszystko... Oczywiście wisienką na torcie jest beznadziejne udzwiękowienie.

ocenił(a) serial na 5
arwentae

ja oglądam pierwszy teraz

arwentae

Mam identyczne odczucia ! Pierwszy odcinek oglądałam na raty, bardzo ciężko się to ogląda...

nina5121

Oglądam z napisami, bo niestety dykcja młodej kadry pozostawia wiele do życzenia...

anna_kap_

To prawda. Mówią bardzo niezrozumiale ..

ocenił(a) serial na 7
nina5121

Kup właściwe audio a zrozumiesz wszystko.

Bokciu

Muzyka jest podkręcona strasznie. Klimat 92 z dupy. Bardziej to pasuje do lat 80
Ani ubrania, ani fryzury, ani scenografia.

ocenił(a) serial na 7
Kryspina

To nie jest prawda. Muzyka jest na właściwym poziomie w stosunku to bardzo dobrze słyszalnych dialogów. Z pewnością nie jest to "Ida"... 92? Dlaczego mi się wydaje, że to był 94? Pamiętasz dobrze lata 90 te?

Bokciu

Pamietam doskonale, jestem może 2-3 lata starsza niż bohaterowie. Nawet jeśli był to 94 to tylko pogłebia dysonans. Klimat zdecydoawnie odstaje od realiów.

ocenił(a) serial na 7
xyz_xyz_4

Ale ja pytałem Kryspiny...No i którzy bohaterowie? Z której linii czasowej?

Bokciu

Ach, bo na telefonie jestem zalogowana na innym koncie google. W 1994 pisałam maturę.

ocenił(a) serial na 8
arwentae

Chyba przysnęłaś rzeczywiście po pierwszej minucie

ocenił(a) serial na 3
ocenił(a) serial na 7
arwentae

Udźwiękowienie jedno z lepszych jak na polską produkcję. Zmień sprzęt do odsłuchu, a problemy z audio znikną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones