PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=585726}

W garniturach

Suits
8,1 133 306
ocen
8,1 10 1 133306
7,1 7
ocen krytyków
W garniturach
powrót do forum serialu W garniturach

8 sezon

ocenił(a) serial na 9

Czemu nie został dodany? Rozpoczął się wczoraj, A tu nie ma po nim śladu
Dla wszystkich martwiacych się że bez Mike'a i Rachel to nie to samo - spokojnie dalej trzyma poziom, więc fani dalej będą zadowoleni, już nie mogę się doczekać na resztę sezonu

użytkownik usunięty
sweetdreamshoney

Mi też się podoba otwarcie. Aczkolwiek dalej rozmowy koncza sie czyims wyjsciem.
A Kat ma dziwne oczy, strasznie czerwone

ocenił(a) serial na 9
sweetdreamshoney

mimo braku mike i rachel chyba jednak będzie się działo jak we wszystkich poprzednich sezonach. już mamy nowe wątki i postacie, które nagle wyszły na bliższy plan.
nie wiem jak oni to robią, bo to już 8 sezon a poziom nie spada.

ocenił(a) serial na 10
sweetdreamshoney

Nadal bez Mike'a to nie to samo, stanowił część mojego ulubionego duetu. Może Heigl tego nie zepsuje, a raczej scenarzyści i ona. Nowa czołówka fajna, ale przydałoby się odświeżenie kilka sezonów temu.Logiczne, że nie mogła zostać jak tyle w niej było Mike'a. Jedyne co zostało interesujące to Darvey. Nawet miło by było gdyby Alex i Katrina byli razem.

ocenił(a) serial na 9
sweetdreamshoney

Jak dla mnie postać Rachel i tak nigdy nie była szczególnie istotna. A Mike no cóż myślę że cały siódmy sezon był poprowadzony tak żebyśmy w ósmym za nim nie tęsknili. Wszystko koncentrowało się na postaci Harvey'a a Mike stopniowo był odsuwany na dalszy plan. Dodatkowo na odejściu Rachel zyskuje postać Katrine i mam nadzieję, że będzie lepiej wyeksponowana niż do tej pory. Zostali Harvey Donna i Litt czyli wszystko co najlepsze w tej serii plus jedna blondynka która potrafi skopać tyłek{nic dziwnego w końcu to bratanica jednego kucharza z "Liberatora"} Słowem powinno być dobrze czekam na ciąg dalszy

kamikadze36

Jak dla mnie 8 sezon - rewelka. Nareszcie wrocili do korzeni i to z fantastycznym efektem. W poprzednich sezonach już trochę za dużo było wątku miłosnego Mike'a i Rachel. Teraz Mamy odlotową Samantę i powrót starego dobrego Harviego i Louisa :)

ocenił(a) serial na 9
renifr

Dokładnie!

sweetdreamshoney

Zdecydowanie serial nadal dobrze sie oglada, polecam

ocenił(a) serial na 9
sweetdreamshoney

Ósmy sezon bardzo się broni, warto oglądać! :)

ocenił(a) serial na 10
sweetdreamshoney

Nawet zyskał ten serial w 8 sezonie, jest powiew takiej świeżości i dobrze się ogląda. Polecam

m1ke535

Mam takie samo odczucie. Wątek Mika był już przemielony na 1000 stron, a teraz z Samantą i fuzją dwóch wpływowych kancelarii serial bardzo zyskał na dynamice. Ja to kupuję, oglądam z ciekawością. Nowa odsłona Luisa też boska.

Swoją drogą miał być spin-off z Jessicą. Ktoś coś wie, ktoś coś słyszał?

ocenił(a) serial na 8
m1ke535

Dokładnie, serial bardzo zyskał po odejściu Mika. Dużo więcej czasu poświęcono osobom z drugiego plan, co wyszło tylko na dobre.

ocenił(a) serial na 6
sweetdreamshoney

Nie brak mi ani Mike'a, ani Rachel i 8 sezon fajnie się ogląda :)

ocenił(a) serial na 8
sally115

To już 8 sezon leci a na Netflix jest tylko 6, muszę gdzieś znaleść 7 i nadrobić.

ocenił(a) serial na 9
sally115

Mike'a trochę jednak brakuje , w końcu ten serial miał się opierać na prawniku oszuście. Za to Rachel krzyż na drogę :)

ocenił(a) serial na 10
sweetdreamshoney

SPOILER
8 sezon super, jedyne co mnie denerwuje to to, że Harvey jakiś trochę nieporadny w tych swoich sprawach się zrobił, ciągle ktoś musi mu pomagać, a Samantha jest w ich gronie zdecydowanie najlepszą prawniczką. Szkoda, że z Harveya - geniusza robią taką pierdołę.

ocenił(a) serial na 9
nati35

To racja, mam jednak nadzieję że to jedynie po to by pokazać że jest "fajna" i ludzie ją polubili, a nasz Harvey wróci do gry niedługo

ocenił(a) serial na 9
nati35

Za to Litt powoli zaczyna stawać się naprawdę fajną postacią. W 8x8 miał naprawdę świetną scenę u psychologa + retrospekcje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones