PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=585726}

W garniturach

Suits
8,1 133 306
ocen
8,1 10 1 133306
7,1 7
ocen krytyków
W garniturach
powrót do forum serialu W garniturach

Soundtrack

użytkownik usunięty

Nie mogę się uwolnić od ścieżki dźwiękowej z Suitsów, czapki z głów dla osób odpowiadających za ten element serialu. Idealnie dopasowano utwory zarówno do scen trzymających w napięciu, jak i tych wprowadzających odcinki. Nie wspominając już o tych klimatycznych nagraniach podczas epizodów Harveya w towarzystwie whiskey. Tak jak pisałem - chapeau bas!

Hey:) W zupełności się z Tobą zgadzam, świetna muzyka, genialnie dobrana do sytuacji. Wiesz może gdzie można znaleźć pełen soundtrack serialu, każdego odcinka?

użytkownik usunięty
dysgrafka

Kanał na youtubie "Suits Music"

Dziękuję :D

dysgrafka

Soundtrack można jeszcze znaleźć na tej stronie: http://www.tunefind.com/show/suits (jest tu więcej muzyk z poszczególnych odcinków)

Weri_453

Dzięki śliczne, świetna strona :D

ocenił(a) serial na 8
Weri_453

Jestem zachwycona odkrywaniem coraz to nowych świetnych kawałów w tym serialu (obecnie kończę sezon 7 dopiero ;)) i juz znalazłam kilka perełek

Dziękuje za link do strony z soundtrackiem! :)

ocenił(a) serial na 6

To prawda, muzyka w tym serialu była znakomita. Mnie osobiście najbardziej zachwycił "Judgement Day" Stealth - nie tylko perfekcyjnie dobrana do sceny, ale i naprawdę świetny kawałek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones