W garniturach (2011-2019)
W garniturach: Sezon 3 W garniturach Sezon 3, Odcinek 15
Odcinek W garniturach (2011-2019)

Trzeba wiedzieć, kiedy odpuścić

Know When to Fold 'Em 43m
8,6 1 464
oceny
8,6 10 1 1464
W garniturach
powrót do forum s3e15

S03E15

ocenił(a) serial na 9

Eleganckie nakręcenie akcji przed finałem sezonu. Zapowiada się to znakomicie.

Btw. Czy też pod koniec odcinka straciliście synchro obrazu z dźwiękiem?

ocenił(a) serial na 9
pogooda

przesluchuja go zapewne w jakiejs starej sprawie nad ktora pracowal z HS - nie ma to nic wspolnego z jego fake Harvard degree...

użytkownik usunięty
frankunder

Hmm... Jak rozumiecie to stwierdzenie mówiące o tym że ta laska dodała go oficjalnie do palestry. Czy to oznacza że teraz Mike może oficjalnie iść do góry i nie grozi mu zdemaskowanie? Ma teraz szanse awansu?

ocenił(a) serial na 10

Własnie też do końca tego nie rozumiem. Przeciez dostanie awans, ludzie dowiedza sie ze np studiowa na harvardzie, a wtedy osoby z jego roku zorientuja sie ze go tam nie bylo ... Naprawde nie wiem jak rozwiaza ta cala sprawe ;) mam nadzieje ze tego nie spartola ;)

ocenił(a) serial na 9

To oznacza tylko tyle, że dopisała go do odpowiedniego rejestru tej palestry, tak jak wcześniej dopisała go do absolwentów Harvardu w tamtejszym rejestrze. Tak czy siak, [IMO] nie zyskał on tam żadnej swojej teczki, jak i na Harvardzie (co zauważył swojego czasu Louis). Może iść do gry, pewnie trochę bardziej, ale nadal nie może się wychylać-awansować, bo jak przyjdzie co do czego, jak zrobi się o nim za głośno, a 'źli ludzie', albo tylko ci ciekawscy, zaczną węszyć, to się okaże, że nikt go z 'jego roku' na Harvardzie nie pamięta/zupełnie nie zna, włączając w to wykładowców. I będzie pozamiatane. Podsumowując, generalnie 'na zachodzie bez zmian', status quo ante pozostaje.

użytkownik usunięty
konrad_84

Świetnie to ująłeś, dzięki. Oglądałeś zapowiedź przyszłego odcinka? Mike jest przesłuchiwany, Harvey go odwiedza, widać burzę nerwów i emocji. Ciekawe w jakiej sprawie, to w końcu finał, ale jeżeli chodziłoby o tę sprawę z HO, tzn. że czarny jednak poszedł do tej prokuratury.

ocenił(a) serial na 9

Nie oglądałem zapowiedzi przyszłego odcinka. Wydaje mi się, że gdyby miał być przesłuchiwany, to w pierwszej kolejności własnie z powodu, że tamten czarny hazardzista jednak złamał słowo i poszedł do prokuratury. Opcja nr 2 to IMO taka, że skoro jest burza nerwów między Mikem a Harveyem, to Harvey, ze względu na to, że Mike zgodził się pozostać, zdecydował się powiedzieć o wszystkim Scottie i ona ich wsypała. Nie bez powodu chyba Donna przekonywała Harveya, żeby jej o tym nie mówił (akurat w tym odcinku).

ocenił(a) serial na 10
konrad_84

Blagam, usuncie ta beznadziejna Scottie, zapychadlo .

ocenił(a) serial na 9
bianka226

Dlaczego nie lubisz Scottie? Abigail Spencer to całkiem niezła aktorka i do tego ...jaka ładna :)

ocenił(a) serial na 7
konrad_84

Serial robi sie coraz bardziej śmieszny. Przecież Mike powinien przyjąć propozycje tamtego ziomka od jakiegoś algorytmu ,a nie nie siedzieć na dupie przy swoim mistrzu do końca życia nie awansując . Serial sie stacza...
Pierwsze 2 sezony były ciekawe ale wątek Mika jest źle poprowadzony. Gość praktycznie geniusz jest waflem Harveya ,nic nie podskakuje, nic nie próbuje większego osiągnąć tylko siedzi w tej kancelarii jako przydupas i siedzi.

ocenił(a) serial na 9
wolth

Zgadzam się, że ta decyzja Mika jest nielogiczna i w zasadzie niezrozumiała. Wydaje mi się, że autorzy serialu postanowili postawić na emocje (przyjaźń, lojalność, przywiązanie, poświęcenie) kosztem logiki /naturalnego działania w konkretnych sytuacjach/ i że bardzo chcą ...czwartego sezonu :) Gdyby Mike teraz odszedł to byłby koniec serii i całej historii, gdyż to nie jest tylko historia o Miku i Harveyu, ale o całej ich kancelarii.

ocenił(a) serial na 8
konrad_84

Z jednej strony macie racje, ale z drugiej pomyślcie sobie... Pracujecie w wymarzonej pracy, odnosisz sukcesy, szef Ci ufa, a potem ot tak byście z tego zrezygnowali? Owszem, Mike ryzykuje, ale woli pracę którą lubi od każdej innej, a na dodatek tak jak powiedziała Donna- Harvey zaryzykował całą swoją karierę dla tego chłopaka, więc trudno byłoby go zostawić teraz na lodzie.
Poza tym zmiana branży nie musiałaby się równać z brakiem kłopotów, bo jako przedsiębiorca też mógłby osiągać duże sukcesy, a potem wiadomo, media by węszyły dlaczego tak dobry prawnik zmienił profesję?

ocenił(a) serial na 10
pogooda

O co tak w ogóle chodziło na końcu? że został jakimś członkiem, że popełnił błąd i poszedł do Loli ? o co chodzi? Oglądam i nie rozumiem :/

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10

Hhahha! Rozwaliłeś mnie! Leżę! Uwielbiam takie riposty! W sumie jakie pytanie taka odpowiedź :)

ocenił(a) serial na 10
michalszpak

O co Ci chodzi? Nie wiem o co chodziło mikowi i chcę się dowiedzieć a tu jakiś idiota myśli że jest śmieszny.

ocenił(a) serial na 10
marooko19

no zobacz ja zrozumiałem o co chodzi mikowi. To teraz powiedz mi kto z nas dwóch jest idiotą

ocenił(a) serial na 10
michalszpak

Moim zdaniem Ty ;) A dlaczego ? A dlatego, że chłopak nie zrozumiał a ty zamiast mu powiedzieć nabijasz sie z niego. Jaki to ma sens ? Podniosłeś swoje ego przez to ?;) Poczułeś się lepiej ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones