PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658479}

W jak wypas

Rated A for Awesome
2,1 27
ocen
2,1 10 1 27

W jak wypas
powrót do forum serialu W jak wypas

Totalne nieporozumienie

użytkownik usunięty

Ewidentnie najgorsza produkcja w 3-letniej historii Disney XD. Szczególnie grafika, która szczypie w oczy. Ale ogólnie nie ma żadnych zalet dla tej produkcji, to jest zwyczajnie beznadzieja. Kompletnie bez ciekawej fabuły, humoru, postacie drażnią. Mam nadzieję, że Disney XD wywali to najszybciej, jak się da...

użytkownik usunięty

Zgadzam się.Obok Dzieciak kontra Kot najgorsza ich produkcja

ocenił(a) serial na 1

Dzieciak kontra Kot nie był zły w moim odczuciu, niektóre odcinki były fajne ale na to W jak Wypas nie można patrzeć. Czy ktoś myśli o rozwoju dzieci puszczając takie beznadziejne badziewie? Disney schodzi na psy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
crazy_race

Nie spoufalaj się chory świrze!

produkcja pochodzi od tych storm hawków i też co leci slagterra, ale ewidentnie nie lubie tej bajki slagterra czy storm hawk o wiele lepsi, wkurza mnie jak kamera jest jak się ogląda praktycznie wydaje mi się że zaraz lęcą na bok, albo też jak nie które postacie się śmieją to jakby ich głowa skrzywia się na bok czy też dziwne rzeczy się dzieją z oczami, jakby byli psychiczni,taak wiele rzeczy można powiedzieć czy też kolejna osoba w jakim kolwiek serialu poczodzi z krajów skandynawii

Jak widać ta kreskówka z wypasem nie ma nic wspólnego :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones