PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438729}

W kręgu tajemnicy

Mystère
6,9 372
oceny
6,9 10 1 372
W kręgu tajemnicy
powrót do forum serialu W kręgu tajemnicy

Aby nie zapomnieć...

ocenił(a) serial na 10

Temat "Nie tak miało być" zamieniliśmy w streszczenia swoich własnych, kolejnych odcinków. Brakuje nam chyba jednak miejsca, aby pisać o swoich wspomnieniach z serialem, o tym jak za nim tęsknimy i ile byśmy dali za jego powrót. Dlatego założyłam ten temat. O aktorach występujących w serialu, wychwyconych błędach i ciekawostkach, o własnych przemyśleniach dotyczących wszechświata i kosmosu - piszemy tutaj. Nie możemy bowiem pozwolić, by ten serial umknął nam w niepamięć.

ocenił(a) serial na 10
Thumbelina

Ok, moje pierwsze przemyślenie dotyczące wszechświata. Przypominam, iż tutaj możemy dzielić się obawami i myślami dotyczącymi światowych tajemnic itd. Na początek nic o kosmitach. A o roku 2012. Myślicie, że to prawda? Że za parę lat, w grudniu, czeka nas zguba i śmierć?

ocenił(a) serial na 10
Thumbelina

ja mysle, że 2012 rok to bajka....przeciez ten kalendarz majów mogł np. sie cały nie zachować...załozyłaś tego bloga z nowymi odcinkami Mystery?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones