PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438729}

W kręgu tajemnicy

Mystère
6,9 372
oceny
6,9 10 1 372
W kręgu tajemnicy
powrót do forum serialu W kręgu tajemnicy

Możecie mi napisać dokładnie jak zakończył się ten serial? Nie oglądałam dwóch ostatnich odcinków.

ocenił(a) serial na 10
ava_3

W skrócie to tak:
François zastawił pułapkę w tych ruinach i uwięził Laurę, Christophera, Costę i innych. Zabrał ich do podziemi bazy wojskowej, gdzie doktor Roger badał pozostałych ludzi, którzy mieli odlecieć. Teraz była ich cała siedemnastka, z wyjątkiem Luca, którego Francois nie chiał zamknąć. Luca przekazał Manon miejsce, w którym ma się odbyć spotkanie dwunastego. Laura zawarła układ z Rogerem, że powie mu, kim jest jego syn. Roger spotkał się z Xavierem i postanowił pomóc mu w uwolnieniu reszty. Tymczasem policja znajduje ciało wujka Laury, który jak się okazuje, był zły i pracował przeciwko Laurze i reszcie. Zabił go Francois. Xavier spotyka się z ciotką Laury, a ta zaprowadza go do jej matki. Przed tym odkrywa, że to Irene zepchnęła wtedy Laurę do morza w zatoce. Roger uwalnia więzioną siedemnastkę i pozwala im uciec. Ci docierają na miejsce spotkania. Po pewnym czasie przybywa także Luca z Ericą i... matka Laury. Rozmawia z córką i żegna się z nią. Tymczasem Francois rozmawia z generałem. W rezultacie ojciec Laury odbiera sobie życie. Jego ciało odnajduje Irene. Francois dociera do Laury i po raz kolejny próbuje ją powstrzymać. Nie udaje mu się to jednak, gdyż mija północ i jest już dwunasty. Wszyscy z całej siedemnastki żegnają się z rodzinami. Z nieba wydostaje się taki niebieski krąg. Wszyscy wchodzą do niego. Francois chce odzyskać Luca, w rezultacie bije się z Xavierem. Cało wychodzi z tego ten drugi. Na końcu do niebieskiego kręgu wchodzi Laura - dziękuje Xavierowi, swojej matce i innym. Nieświadoma śmierci swego ojca zaczyna unosić się nad ziemią, po czym ona i reszta znikają. Xavier, matka Laury, Francois, Erika, Lorenzo, Costa i inni, których rodzice nie mieli implantów, wiodą dalsze życie bez kosmitów, kręgów w zbożu itd. Laura, Christopher, Luca, Manon i pozostała trzynastka już nie wracają nigdy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones