PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438729}

W kręgu tajemnicy

Mystère
6,9 372
oceny
6,9 10 1 372
W kręgu tajemnicy
powrót do forum serialu W kręgu tajemnicy

Ogolnie serial wygladal na taki w którym powinna być jeszcze jedna seria ale producenci dali sobie spokój. Mam pytanie co do koncowej sceny kiedy Xavier pyta Laury czy wierzy w związki na odległość a ona mu odpowiada, że wierzy w światłość umysłu czy coś takiego. Co to mogło oznaczać. Wydaje mi się że ona miała wrócić i w nastepnej serii jeszcze by się wątki wyjaśniły ale wiadomo jak sie skończyło. A Wy co o tym myślicie?

dunk8

Wszystkie dzieci kosmitów (czyli Laura i reszta) porozumiewali się ze sobą siłą umysłu. Swiatłość umysłu to tak jak wiara w życie pozagrobowe - ciało umiera, ale dusza nadal zyje.....może to miała na myśli Laura. Bo kosmitom były potrzebne ciała ludzi, prawda?

ocenił(a) serial na 5
reneskarb

No w sumie racja ale to pożegnanie wyglądało na takie bez emocji. Zachowywali się tak jakby lecieli na tydzień na wakacje a nie do końca życia. Bez rozpaczy, bez dramatyzmu wszyscy się cieszą, pewnie jeszcze producenci mieli w planach następną serie i po jakimś czasie jak w większości filmów SF ludzie którzy byli u kosmitów wracają po zrobieniu tam czegoś albo wraca tylko Laura rozwiązują jakieś jeszcze inne tajemnice związane z np programem Star z całym tym doktorem itp. No ale prawdy się pewnie nigdy nie dowiemy
Swoją drogą słyszałem ze prywatnie Meyer i Laura są parą ale to mogą być tylko ploty na poziomie pudelka:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones