PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35171}

W krainie Niekończącej się opowieści

Tales from the Neverending Story
6,6 742
oceny
6,6 10 1 742
W krainie Niekończącej się opowieści
powrót do forum serialu W krainie Niekończącej się opowieści

KIEDY

ocenił(a) serial na 9

kiedy będzie pusczany któryś z odcinków tego filmu i na jakim programie??

ocenił(a) serial na 8
amandaa9977

Pierwszy raz widziałem ten film kiedy parę lat temu był puszczany w całości w TVP1.Potem była jeszcze emisja na Polsacie.

ocenił(a) serial na 7
amandaa9977

Zdaje mi się, że trzeba napisać do tworzących programy telewizyjne, aby jeszcze raz wyemitowali ten film, najlepiej na Jedynce, tak jak był po raz pierwszy wyemitowany. I wcale nie żartuję, tylko rzucam propozycję, jak by tu przywrócić emisję tego filmu.

ocenił(a) serial na 7
joanna_kordus

Moja propozycja pozostaje aktualna, ale zdaje mi się, że osoby tworzące programy telewizyjne czytają w moich myślach. ;D W sobotę 10 października na Polsacie o godzinie 7.45 zostanie wyemitowany pierwszy odcinek "W krainie Niekończącej się opowieści". :) A więc, wszyscy fani serialu TFTNS, wstańcie o siódmej rano, zjedzcie śniadanko i włączajcie telewizory na Polsat! :D (Nawiasem mówiąc, ten apel dotyczy również mnie.) ;)

ocenił(a) serial na 6
amandaa9977

Jakby Cię to jeszcze interesowało, leci na 4 w nocy z niedzieli na poniedziałek koło 1, czy 2 w nocy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones