PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36241}
7,3 506
ocen
7,3 10 1 506
W słońcu i w deszczu
powrót do forum serialu W słońcu i w deszczu

Obecnie mamy albo filmy fabularne,albo tasiemce typu Klan.Zanikła paro odcinkowa opowieść,która pokazywała by zwykłych ludzi,konkretne sytuacje.Nikt nie kręci już takich filmów o normalnych ludziach,prostych,życiowych sprawach.

thanau

W pełni się z Tobą zgodzę.

ocenił(a) serial na 10
Panna_Freddy_K

Ja również podzielam wasze zdanie.

ocenił(a) serial na 7
thanau

Jestem zażenowany

giovanni50

Wspaniały serial, w odróżnieniu od dzisiejszych bzdurnych sitcomów.

thanau

Są, Magda M, Chirurdzy, Przyjaciółki, Czas honoru, O mnie się nie martw itp ale popularność i kasa robią swoje no i kręcą na siłę ciąg dalszy...
Kariery Dyzmy, Czarnych chmur, Janosika już chyba nigdy nie zobaczymy...

peterson78

Jaka szkoda, tak tęsknię za fajnym kilkuodcinkowym serialem

thanau

... Bo dziś są czasy synów i córek kurzu i wiatru czyli tumanów, którzy mogą oglądać byle co przerywane reklamami. Właśnie obejrzałem zapomniany serial "Znaki szczególne". Całkiem fajny. Ale nie ma to jak "Doktor Ewa" czy "Daleko od szosy"...

ocenił(a) serial na 5
thanau

To nie jest dobry serial, rozwleczony. Czuć, że to już prawie lata 80. i z budżetem krucho. Dialogi często sztuczne. Dziwne, że Marian Pilot to napisał.

thanau

Takie seriale robi Netflix lub HBO i dzisiaj powróciła na to moda jeśli można to tak nazwać. Na historie 6-10 odcinkowe. W 6-8h lepiej się opowie historię niż w 2h filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones