Niezły serial choć jak na średniowiecze za dużo lukru - Zabawny Pelayo i Mencia Calderon grająca ekspresyjnie jakby to była kolumbijska telenowela (dużo nie brakowało).Jedna z panien nie ma zębów co jest ukłonem w stronę realizmu ale gdyby to było naprawdę realistyczne żadna z dam po szkorbucie by zębów w idealnym...
Czy ktoś z was czytał książkę lub oglądał serial do końca i wie jak kończą się losy tej pary? W ostatnich minutach jest przedstawiony los wszystkich bohaterów niestety oglądając kilka razy nie usłyszałam nic na ten temat... Przeoczenie?
Ta para wywołała u mnie szczególne emocje dlatego z góry dziękuję za odpowiedz:)