168 odcinków
7,8 44
oceny
7,8 10 44
14
chce zobaczyć
{"type":"film","id":111521,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Sol+de+tentacion-1996-111521/tv","text":"W TV"}]}
Ten serial nie jest obecnie dostępny na platformach VOD.

  Gdy miłość jest jak ocean... Sol jest biedną dziewczyną, która mieszka z ojcem, Hipolitem Romero, na łodzi zacumowanej niedaleko małego miasteczka. Morze jest domem Sol, a jej pasją stały się żeglowanie i łowienie ryb. Kiedy była dzieckiem, jej matka opuściła ją i jej ojca i uciekła z bogatym turystą. Sol i Hipolito są jednak przekonani,Gdy miłość jest jak ocean... Sol jest biedną dziewczyną, która mieszka z ojcem, Hipolitem Romero, na łodzi zacumowanej niedaleko małego miasteczka. Morze jest domem Sol, a jej pasją stały się żeglowanie i łowienie ryb. Kiedy była dzieckiem, jej matka opuściła ją i jej ojca i uciekła z bogatym turystą. Sol i Hipolito są jednak przekonani, że matka utonęła w oceanie. Pewnego na dnia na wakacje do nadmorskiego miasteczka przyjeżdża grupa bogatej młodzieży ze stolicy - są wśród nich przystojny Armando de la Torre i jego arogancka narzeczona Martita Aristigueta. Armando i Sol poznają się podczas wypadku na łodzi. Ich miłość zaczyna się tlić, a wybucha pełnym płomieniem, gdy wpadają na siebie podczas ulicznego festynu. Zakochani spędzają ze sobą noc, ale romans mógłby trwać dalej - gdyby nie kłamstwa i intrygi zazdrosnej Martity. Narzeczona Armanda robi wszystko, by przekonać go o wiarołomności Sol. Armando daje się zwieść i, pełen bólu, zrywa z Sol. Zrozpaczony, poślubia Martitę. Sol, porzucona i nieszczęśliwa, nie widząc dla siebie przyszłości, wychodzi za Rilda, od dawna starającego się o jej rękę. Cóż, spodziewa się dziecka Armanda... Piętnaście lat później los znów styka ze sobą Sol i Armanda. Okazuje się, iż córka Armanda i syn Sol zakochują się w sobie... Tylko prawdziwa, najsilniejsza miłość będzie mogła połączyć dawnych kochanków i sprawić, że nadrobią razem stracone lata. Piosenkę "La llamada del amor" śpiewa Jose Luis Rodriguez "El Puma"

  Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO GO, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami.

  Netflix - www.netflix.com

  HBO GO - www.hbogo.pl

  Canal+ - www.pl.canalplus.com

  Player - www.player.pl

  TVP VOD - www.vod.tvp.pl

  Play Now - www.playnow.pl

  iTunes - www.apple.com/pl/itunes

  Nowe Horyzonty -

  Apple TV - tv.apple.com

  mdag.pl - mdag.pl

  Pięć Smaków - piecsmakow.pl

  Moje eKino - mojeekino.pl

  Ninateka - ninateka.pl

  VOD.PL - www.vod.pl

  Chili - pl.chili.com

  Amazon Prime - www.primevideo.com

  Playstation VR -

  Canal+ - www.pl.canalplus.com

  DAFilms - dafilms.pl

  Cineman - cineman.pl

  Outfilm - outfilm.pl

  KinoPodBaranami - https://www.kinopodbaranami.pl