miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

W twoich rękach

I dina händer
2024
45m
6,2 348
ocen
6,2 10 1 348
Kiedy nastoletni Billy i Dogge trafiają do lokalnego gangu, muszą zmierzyć się z pełnym przemocy światem, przed którym nie potrafią jeszcze sami się obronić. Zobacz pełny opis
W twoich rękach zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Jest zima. Na opustoszałym placu zabaw wirują płatki śniegu. Obok huśtawki leży konający 14-letni chłopiec z dziurą w głowie, a za nim, trzymając w drżących rękach gorący od wystrzału pistolet, stoi jego najlepszy przyjaciel. Kto odpowiada za przerażające zbrodnie dzieci? Jak reaguje nasza psychika, gdy zaczynamy postrzegać je jakoJest zima. Na opustoszałym placu zabaw wirują płatki śniegu. Obok huśtawki leży konający 14-letni chłopiec z dziurą w głowie, a za nim, trzymając w drżących rękach gorący od wystrzału pistolet, stoi jego najlepszy przyjaciel. Kto odpowiada za przerażające zbrodnie dzieci? Jak reaguje nasza psychika, gdy zaczynamy postrzegać je jako potwory? Ta przygnębiająca historia opowiada o dzieciach, dla których jest już za późno, czy to przez zaniedbanie, biedę czy też wykluczenie społeczne. W szczególnie narażonych społecznościach zdominowanych przez nakręcającą się spiralę przemocy cierpią zarówno samotne matki, jak i lokalni przedsiębiorcy, a nawet stróże prawa.

na podstawie
dystrybucja
Netflix
tytuł oryg.
I dina händer
inne tytuły
Deliver Me Międzynarodowy
Deliver Me USA
Deliver Me Wielka Brytania
Deliver Me Kanada
Deliver Me Irlandia
więcej
Zdjęcia do serialu były kręcone w Sztokholmie (Szwecja).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

???

ocenił(a) serial na 5

Dziwnie się ogląda szwedzki film gdzie akcja toczy się w Szwecji.. bez Szwedów. Taka mała dygresja. Świat oszalał...poprawność polityczna czy zakłamanie rzeczywistości? Obiektywizm nosi teraz imię rasizmu i nienawiści.

Dobry sountrack

ocenił(a) serial na 7

Świetnie dopasowany soundtrack.
Dobry serial

To bardzo dobry serial, krótki treściwy bez zbędnych ozdobników. Wielowarstwowość treści poprzez, rasizm, niezrozumienie, złe decyzje, uzależnienia, rodzinę, niedojrzałość... Wymowna końcówka, szczerze polecam. Plus za oschłe jak zazwyczaj kino skandynawskie, które dodatkowo wzmaga przekaz i nieliczną świetną muzykę.

Szkoda czasu

ocenił(a) serial na 2

Ledwo wymęczyłem ostatni odcinek... Ogólnie słabiutko, a jak na skandynawską produkcję bardzo słabo.

Na podstawie której jest ten serial? Bo przeszukałam opisy paru książek autorki i żadna mi do końca nie pasuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones