miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Wakacje

1976
54m
7,2 140
ocen
7,2 10 1 140
Akcja rozgrywa sie na początku lat 50., w większości w pięknych plenerach jezior mazurskich. Czterech przyjaciół: Andrzejek - intelektualista, Zdzisław - sportowiec,... Zobacz pełny opis

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Wakacje zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Akcja rozgrywa sie na początku lat 50., w większości w pięknych plenerach jezior mazurskich. Czterech przyjaciół: Andrzejek - intelektualista, Zdzisław - sportowiec, Wojtek - podrywacz i Edzio - talent organizacyjny, wyrusza na wyprawę wakacyjną na Mazury. Tam otrzymują jacht, lecz żaden z nich nie umie żeglować. Przez przypadkowe,Akcja rozgrywa sie na początku lat 50., w większości w pięknych plenerach jezior mazurskich. Czterech przyjaciół: Andrzejek - intelektualista, Zdzisław - sportowiec, Wojtek - podrywacz i Edzio - talent organizacyjny, wyrusza na wyprawę wakacyjną na Mazury. Tam otrzymują jacht, lecz żaden z nich nie umie żeglować. Przez przypadkowe, prawidłowe pchnięcie steru wygrywają regaty. Na jachcie pojawia się dziwny człowiek w białym ubraniu, który na oczach chłopców odkrywa schowek, a w nim starą niemiecką mapę okolic... [www.filmpolski.pl]

na podstawie
Jerzy Putrament (powieść) / Andrzej Jarecki (dialogi)
studio
Centralna Wytwórnia Programów i Filmów Telewizyjnych Poltel
tytuł oryg.
Wakacje
inne tytuły
Serial kręcony był w Warszawie oraz w Rucianem - Nidzie, Mikołajkach, Węgorzewie, Ostródzie, Sztynorcie i na zamku w Karnitach (Polska).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Polecam niesamowity kultowy film :)

Nieporozumienie

ocenił(a) serial na 1

Jak w tytule, ten serial to jakieś totalne nieporozumienie. Wszystko jest nie tak, zaczynając od postsynchronów, przedziwnych scen, skoków akcji, tragicznej gry aktorskiej, dłużyzn i nielogicznych zachowań.

W takim wypadku, proszę o zlitowanie się i "wrzucenie" go na Jutuba. Na pewno sporo osób chciałoby go zobaczyć na nowo, lub w ogóle obejrzeć pierwszy raz. Na pewno warto to zrobić, bo pomimo obecnej w nim propagandy, to serial jest po prostu fajny. Z mazurskim, wakacyjnym klimatem.

nigdzie nie moge go znalezc

xc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones