serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Wakfu

2008 - 2017
22m
8,0 1 410
ocen
8,0 10 1 1410
Nastolatek odkrywa, że posiada niezwykłą moc. Z czwórką przyjaciół wyrusza w podróż pełną przygód. Zobacz pełny opis
Wakfu zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Głównym bohaterem jest dwunastoletni Yugo, który pewnego dnia odkrywa, że posiada niezwykłą moc. Chłopiec wraz z czwórką przyjaciół, z których każdy jest wojownikiem obdarzonym innymi, magicznymi zdolnościami, przeżywa wiele fascynujących przygód.

dystrybucja
Netflix
studio
Ankama Animations
tytuł oryg.
Wakfu
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Coś śwetnego

ocenił(a) serial na 10

Według mnie najlepszy serial animowany, jest w nim wszystko czego się oczekuje od tego typu produkcji. Fabuła znakomita. Już od 4 lat czekam na sezon 3 i niestety się doczekać nie mogę, ale miejmy nadzieję, że takowy się ukaże. Polecam wszystkim. :)

Wakfu to najlepszy serial animacja fantasy jaki kiedykolwiek zrobiono. Genialna fabuła, niezwykły klimat, dużo akcji, i sporo przyjemnych postaci.

Plus ten bezpośredni styl, i niezawodny humor. Uwielbiam za to Francuzów.

Gdy oglądałem to jako dzieciak miałem mały problem z wciągnięciem się ( chociaż jako 8latek na mało czym potrafiłem sie zająć dłużej niż tydzień ) , ale gdy przez totalny przypadek wróciłem do tego niesamowitego świata 10 lat później byłem oszołomiony . Sam powrót wciąż mnie dziwi bo zacząłem oglądać przez brata który...

więcej

W drugim sezonie w odcinku 18, tuż przed walką na ringu gwiazdy na niebie tworzą razem konstelację wielkiego penisa niczym w kapitanie bombie xD

Pamiętam jak bardzo czekałem na trzeci sezon (jak się o niego wręcz modliłem) no i teraz jest kolejny problem...... chce czwarty i nie mogę przeżyć myśli o czekaniu. Czy ktoś wie kiedy wyjdzie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones